Ultimate General: Civil War

Ultimate General: Civil War

Články

GamesPlay – hrajeme skvělou strategii Ultimate General: Civil War

Dnes jsme si pro vás do videa přichystali překvapivý návrat. Od vydání Ultimate General: Civil War, vynikající strategie z období americké občanské války, která se dokonce propracovala do našeho loňského výběru toho nejlepšího, už uplynul víc jak rok. My jsme vám ji ale dosud nikdy neukázali v pohybu, byť jste se mohli začíst do recenze, a toto opomenutí hodlají napravit generálové Vašek a Adam.

Best of 2017: nejlepší strategie

Strategie jsou žánrem pro ty nejzocelenější veterány. Pobíhat někde po budově nebo lesíku a střílet do nepřátel pistolkou umí každý, ale vést do bitvy legie, pluky, nebo aspoň čety? To už chce opravdový kumšt a znalost těch nejpokročilejších válečných taktik. I loni na bojišti řinčely meče a štěkaly pušky, země se otřásala pod kopyty koní i pásy tanků. Krev, utrpení, nářek, všudypřítomná smrt… Počkat, kdo sem sakra pustil ty kreslené králíky?!

Válka Severu proti Jihu znovu ožívá ve strategii Ultimate General: Civil War

O Ultimate General: Civil War psal Aleš v listopadu loňského roku (článek). Tehdy se hra připravovala na vstup do předběžného přístupu, ve kterém měla pobýt 2 až 4 měsíce. Jak už to ale s předběžnými přístupy bývá, hra si tam nakonec pobyla mnohem déle. Čekání na plnou verzi je však u konce, a každý fanda americké historie a propracovaných RTS se může pustit do jednoho z nejkrvavějších amerických konfliktů.

V RTS Ultimate General: Civil War projdete hlavními bojišti Americké občanské války

Snad si ještě pamatujete velmi povedenou realtime strategii Ultimate General: Gettysburg, která si v naší recenzi vysloužila krásnou osmičku. Ukrajinský tým Game-Labs rozhodně nechce nechat svůj RTS systém ležet ladem a tak se vrátí s novou hrou, jejíž název říká vše: Ultimate General: Civil War. Jak asi správně tušíte, tentokrát nepůjde jen o detailně rozebranou jednu bitvu, ale celou Americkou občanskou válku a pěknou řádku bitev.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
7. září 2017
Recenze