Twisted Metal
Věková dostupnost

Twisted Metal

Články

Sony odhalila všech 20 her pro retro konzoli PlayStation Classic

Tak jsme se po měsíci od představení dočkali odhalení všech her pro retro konzoli PlayStation Classic. Kandidátů bylo opravdu hodně, mně samotnému vyšel vzhledem k minulému článku jen jediný tip. Jsem tedy v jistém směru zklamaný, chybí mi některé zásadní tituly v čele s Gran Turismem a Driverem, ale přesto nejde o špatný výběr. Myslelo se na snad úplně každého.

Alan Wake speciál v repríze 11. dílu herního pořadu Re-Play

Zatímco budete čekat na premiéru 12. dílu herního pořadu Re-Play, můžete se mrknout na reprízu dílu jedenáctého z minulého týdne. Najdete v ní recenzi PC verze hororovky Alan Wake i X360 pokračování American Nightmare a dále dojmy z hraní Risen 2, recenzi PS3 titulu Twisted Metal a speciální doporučující reportáž o desítce nejzajímavějších her, které si můžete koupit a stáhnout z PSN.

Twisted Metal představuje pana Grimma

Motorka, motorovka, RPG a líčidla, to je pan Grimm, který se představuje v traileru na akční, závodně demoliční, psychopatickou šílenost Twisted Metal.

Multiplayerové módy z Twisted Metal a F.E.A.R. 3

Shodou okolností se dnes sešly informace o multiplayeru dvou nadcházejících akčních her,...

E3 preview Twisted Metal

Motorkáři s motorovou pilou, magnety na helikoptéře a snipeři.

Bleskovky

  • 24. 8. 2015 - Členové PS Plus programu obdrží 1. září zdarma hry Grow Home (PS4), Super Time Force Extra (PS4, PSV), Twisted Metal (PS3), Teslagrad (PS4, PS3), La-Mulana EX (PSV), Xeodrifter (PS4, PSV).

  • 12. 2. 2015 - Spekulace: Do Mortal Kombat X zavítá Sweet Tooth z Twisted Metal.

Hodnocení Metacritic:
76/100