Train Fever

Train Fever

Články

LEVEL 245 vás společně s Destiny vezme na průlet sluneční soustavou

Po letní přestávce jsme zpět na stáncích s novým číslem Levelu. V pořadí 245. LEVEL se už několik hodin vyhřívá na stáncích, v obchodech JRC/Brloh a ve virtuálních výlohách elektronických distribucí Publero a Flowie. Všechno vypadá tradičně a obvykle, přesto je ale LEVEL 245 výjimečný. Poprvé od března 1999 si LEVEL můžete pouze číst - jak jsme oznámili v červenci, k Levelu už nebudeme pravidelně přidávat plné hry. Věříme ale, že ani tak na svůj oblíbený časopis nezanevřete. Od jeho restartu v loňském roce jsme kladli důraz hlavně na zajímavé texty a těch nabízí i LEVEL 245 více než dostatek.

Train Fever přivede milovníky Transport Tycoon do transu

Zvládl jsem vzdorovat asi deset minut. Jako člověk, který s původním Transport Tycoon strávil nezdravé množství času čítající stovky hodin vím, že se nesmím k droze vracet. Jenže Train Fever vypadá tak skvěle! Švýcarské studio Urban Games také patří k fanouškům žánru a tak se rozhodli s vytvořit si vlastního nástupce. A tak začali pracovat na Train Fever, potenciální modle všech závisláků budujících dopravní sítě – a zítra uvidíme výsledek, protože hra vychází.

Fight Club #126 HD: Filmová vsuvka

Audiozáznam Fight Club #126 už je vám nějaký ten den k dispozici, nyní nastala příhodná chvíle vám předhodit videozáznam. Vedle Lukáše, Martina a Petra se do sedačky usadil Vašek Rybář, kterého znáte z webu i podcastu MovieZone, takže úvodní téma bylo jasné: po delší delší době jsme se bavili o filmových adaptacích herních námětů. A bylo to výživné.

Hráči jako skuteční investoři aneb nový trend herního průmyslu

Řekněme si to na rovinu - podpořit pár dolary nadějný projekt na Kickstarteru a získat za to credit/triko/virtuálního avatara je sice pěkná idea, mnozí lidé by však za svou investici do vývojářů raději získali hmatatelný zisk z prodejů. Právě to je myšlenka stojící za "rovnoprávným crowdfundingem", o němž se pro Gamasutru rozpovídalo hned několik lidí z herního byznysu. Dle jejich vize jde doslova o budoucnost herního průmyslu.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
67/100
Datum recenze:
22. září 2014
Recenze