Total War: Rome II - Wrath of Sparta
Věková dostupnost

Total War: Rome II - Wrath of Sparta

Články

Od Caesara k Periklovi - zhodnocení kampaňových DLC pro Total War: Rome II

Tvůrci z Creative Assembly naposledy rozšířili Total War: Rome II kampaňovým DLC Wrath of Sparta, pojednávajícím o Peloponéské válce mezi řeckými městskými státy. Jde o čtvrté velké rozšíření, které přináší novou kampaň, a když se podíváme na Wrath of Sparta nebo předchozí triumvirát Imperator Augustus – Caesar in Gaul – Hannibal at the Gates, je jasné, že určitým způsobem rozšiřují potenciál původní hry. Některá DLC jsou ale lepší než jiná a v následujícím článku se na ně podíváme zblízka.

Sparta táhne do války ve videu z Total War: Rome II – Wrath of Sparta

Ačkoliv se Creative Assembly snaží prezentovat DLC Wrath of Sparta pro Total War: Rome II v kontextu filmů 300: Bitva u Thermopyl, nesoustředí se na tažení za Spartu, nýbrž na ztvárnění Peloponéské války. Zahrajete si tedy za Spartu, Athény, Boiótskou ligu a Korint. SEGA chce ale DLC co nejvíce propagovat skrze kontext výše zmíněného filmu, což podtrhuje i nový trailer.

V nové kampani pro Total War: Rome II se zúčastníte Peloponéské války

Creative Assembly mají určitě plné ruce práce s vývojem Total War: Attila, ale na hráče Total War: Rome II sympaticky nakašlou a nadále připravují a vydávají nový obsah v podobě nových národů, ale též kampaní. Další na řadě je tedy vydání kampaňového DLC Wrath of Sparta, které vyjde 16. prosince a soustředí se na období Peloponéské války. Nabídne novou mapu, čtyři hratelné frakce i jednotky a řadu drobných úprav herních systémů.