The Evil Within 2
Věková dostupnost

The Evil Within 2

Články

Horor The Evil Within 2 dostává další obsah zdarma, tentokrát cheaty a novou obtížnost

Tvůrci ze studia Tango Gameworks razí zajímavý způsob podpory The Evil Within 2 po jejím vydání. Nic neoznámí, rovnou do ní vloží nové funkce. Příznivci hororu se tímto způsobem v únoru dočkali pohledu první osoby a nyní si mohou zážitek ještě o něco ztížit. Pokud vás naopak odrazovala akční složka, ale zajímal příběh, jsou vám k dispozici adekvátní cheaty.

Bethesda vás zažaluje, když prodáváte její „nové“ hry

Už jste někdy prodali něco nového? Může se to snadno stát. Babička neví, co vám koupit k Vánocům, rodiče jí doporučí nějakou hru, a vy pod stromečkem naleznete Fifu místo PESka. Co se hrou, kterou z jakéhokoliv důvodu nechcete? Do aukce s ní a za utržené peníze pořídit něco lepšího. Pokud to plánujete s nějakou hrou od Bethesdy, radši si to rozmyslete.

Humble Bundle dělá radost milovníkům komiksů s Dark Souls, Assassinem a dalšími

Ještě jeden takový článek do týdne a budeme vypadat jako ne zas tak tajní agenti skupiny IGN, která vlastní internetový obchod s hrami Humble Bundle. Musím vás ale zklamat. Nejde o ilumináty. Věc se má prostě tak, že Humble Bundle teď nabízí spoustu krásných balíčků, viz včerejší se zaměřením na strategie. Teď se objevil další neméně zajímavý, který nenabízí přímo hry, ale jejich komiksy.

Okuste hrůzy v The Evil Within 2 z pohledu první osoby

Jak udělat horor ještě děsivější? Pokud od začátku nenabízí pohled z vlastních očí, tak ho tam po čase přidejte. Přesně to je případ The Evil Within 2, která vyšla v půlce října minulého roku. Vývojáři z Tango Gameworks nebyli hluší ke svým fanouškům a po četných žádostech se sami postarali o FPS mód. Ten dorazil v rámci bezplatného updatu na všechny platformy.

Nový LEVEL 281 pitvá Star Wars a loot boxy

Vánoce jsou za dveřmi a poslední LEVEL roku 2017 je tady. Předvánoční herní nadílka už možná trochu opadla, ale to neznamená, že bychom neměli o čem psát, spíše naopak. Ve velkém tématu jsme využili kontroverzního vydání Star Wars Battlefront II nejen k povídání o samotné budoucnosti Hvězdných válek, ale i o fenoménu takzvaných loot boxů, který do her prorůstá stále častěji. Na dalších stránkách se pak můžete těšit na téma Honzy Horčíka o tom, kde v Čechách studovat herní vývoj, zabývali jsme se i nezávislými vývojáři, kterým hrozí syndrom "one hit wonder", a nezapomněli jsme ani na recenze. Vedle Battlefront II jsme se podívali na zoubek třeba hrám The Evil Within 2, Elex, Doom VFR a dalším zajímavým titulům.

GamesPlay – hrajeme horor The Evil Within 2

Každý v sobě máme nějaké to zlo. Většina redakce například běžně konzumuje levné energetické nápoje za 7 korun. To ale není nic proti tomu, s čím se musí potýkat Sebastian Castellanos, hlavní hrdina odporného hororu The Evil Within 2. Ztracená dcera, svět z noční můry plný nepředstavitelných obludností... Hrůza! Ještě že mu v nouzi pomůžou naši dva dobří vyslanci, Honza Olejník (hráč) a Adam Homola (komentátor).

Bleskovky

  • 10. 12. 2017 - Vyšla PC, PS4 a Xbox One demoverze hry The Evil Within 2.

  • 10. 11. 2017 - Obrazem: Grafické porovnání The Evil Within 2 před a po aplikaci PS4 Pro patche.

  • 7. 11. 2017 - Vyšel PS4 Pro a Xbox One X patch (v1.02) pro The Evil Within 2. Na PS4 Pro běží hra v rozlišení 1260p, Xbox One X nabízí 1800p.

  • 23. 10. 2017 - Pokud se chcete pohybovat světem PC verze hry The Evil Within 2 po celou dobu z pohledu první osoby, spusťte hru s parametrem "+com_allowconsole 1", ve hře stiskněte klávesu Insert a do konzole zadejte pl_FPS 1.

  • 19. 10. 2017 - Britský žebříček prodejnosti 41. týdne roku 2017: 1. FIFA 18, 2. Middle Earth: Shadow of War, 3. The Evil Within 2.

  • 17. 10. 2017 - Bethesda pracuje na PS4 Pro a Xbox One X updatu pro hru The Evil Within 2.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
23. října 2017
Recenze