The Evil Within
Věková dostupnost

The Evil Within

Články

S novým komiksovým bundlem se začtete do příběhů her Bloodborne, Dark Souls nebo Wolfenstein

Humble Bundle je proslulý svými absurdně výhodnými herními balíčky, ale čas od času stejnou formou nabízí třeba vývojový software, různé digitální knihy, a cizí mu nejsou ani komiksy. Těch vzniká na motivy her poměrně dost a některé z nich můžete číst doslova za babku.

Humble Bundle dělá radost milovníkům komiksů s Dark Souls, Assassinem a dalšími

Ještě jeden takový článek do týdne a budeme vypadat jako ne zas tak tajní agenti skupiny IGN, která vlastní internetový obchod s hrami Humble Bundle. Musím vás ale zklamat. Nejde o ilumináty. Věc se má prostě tak, že Humble Bundle teď nabízí spoustu krásných balíčků, viz včerejší se zaměřením na strategie. Teď se objevil další neméně zajímavý, který nenabízí přímo hry, ale jejich komiksy.

Poslední DLC k The Evil Within z vás udělá monstrum se sejfem na hlavě

Je příjemné, když se tvůrci nebojí zamíchat se základními ingrediencemi své hry. Přesně sem spadá DLC Executioner pro horor The Evil Within. Vtělí vás totiž do kůže Keepera, ikonického zabijáka, který patřil mezi hlavní hvězdy videí k původní hře. Kromě toho, že se ocitnete v roli obrovitého zabijáka, který má na hlavě naražený sejf a tahá s sebou vak s mozky obětí, dostanete na celou hru tak trochu jiný pohled. Doslova, protože se nočními můrami probíjíte s Keeperovým řeznickým kladivem z pohledu první osoby.

Druhé DLC pro The Evil Within dnes uzavírá příběh Juli Kidmanové

Během dneška a zítřka se mohou odvážnější hráči vrhnout do dalšího DLC pro The Evil Within. Ve druhé části příběhu detektivky Juli Kidmanové, parťačky Sebastiana Castellanose z původní hry, se tak mohou hráči postavit řadě nepřátel a nalézt odpovědi na otázky, které visely ve vzduchu i po dokončení základní hry.

Příběh Juli Kidmanové v DLC pro The Evil Within se uzavře až v dubnu

Pokud jste rozehráli příběh Juli Kidman z DLC The Asssignment pro The Evil Within, počkáte si ještě celý měsíc než vám tvůrci z Tango Gameworks umožní rozdělanou "práci" dokončit. Druhé DLC The Consequence totiž vyjde v úterý 21. dubna pro všechny verze hry krom PS3 a PS4 - DLC pro tyto konzole bude dostupné až od středy 22. dubna.

Bleskovky

  • 19. 7. 2015 - Amazon zařadil do své nabídky GOTY edici hry The Evil Within, která má vyjít 18. září.

  • 23. 6. 2015 - Majitelé konzolové verze The Evil Within si po nainstalování nového update mohou vypnout tzv. letterbox (černé pruhy nad a pod obrazem).

  • 11. 3. 2015 - Dohrání DLC The Evil Within - The Assignment zabere cca 4 hodiny. (+video)

  • 11. 12. 2014 - První příběhové DLC do hry The Evil Within vyjde začátkem příštího roku.

  • 14. 11. 2014 - NPD: Nejprodávanější hry v říjnu 2014: 1. NBA 2K15, 2. Super Smash Bros. for 3DS, 3. The Evil Within. Nejprodávanější konzolí se stala PS4.

  • 29. 10. 2014 - Britský žebříček prodejnosti 43. týdne roku 2014: 1. FIFA 15,  2. Minecraft: PlayStation Edition, 3. The Evil Within.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
14. října 2014
Recenze