The Elder Scrolls IV: Shivering Isles
Věková dostupnost

The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

Články

Vedle Morrowindu se (jiná) parta nadšenců snaží ve Skyrim enginu oživit Oblivion

V rámci modifikací rozlišujeme přídavky či úpravy, které základní hru "pouze" mění nebo rozšiřují, a pak totální konverze. Skyblivion patří do druhé kategorie, když se jeho tvůrci snaží přetvořit Oblivion včetně datadisků do Skyrim enginu. Podobně jako se tvůrci Skywindu snaží ve Skyrim technologii realizovat Morrowind. A následující (45 minut dlouhé!) video ukazuje, kam vývoj Skyblivion zatím postoupil...

Kam se kutálejí digitální peníze?

Kdybyste se před nějakými deseti lety někoho zeptali, jestli ho také tak štvou DLCčka, asi by na vás nechápavě koukal. Koncept stažitelného obsahu je sice už poměrně letitá záležitost, jejíž původ můžeme vystopovat až do devadesátých let, avšak teprve rozšíření širokopásmového internetu a digitálních distribučních sítí (Steam, Xbox Live, PlayStation Network) propůjčilo vývojářům spolehlivé nástroje k tomu, jak z hráčů tahat peníze ještě dlouho po vydání samotné hry.

Bethesda připravila sběratelskou kolekci The Elder Scrolls

Série The Elder Scrolls je tu s námi už pěknou řádku let. První díl, Arena, vyšel už v roce 1994 a od té doby nás Bethesda vždycky jednou za čas potěšila obrovským RPG světem, který neměl ve hrách obdoby. Nyní, nějakou dobu po vydání posledního přídavku do Skyrimu a před vydáním nového The Elder Scrolls Online, se ale v Bethesdě rozhodli, že potěší sběratele. Vůbec poprvé si budete moct koupit kolekci všech “hlavních” The Elder Scrolls her v pěkné krabičce.

Oblivion: Shivering Isles - preview

Už jste si někdy položili otázku, jaký by asi byl Oblivion, kdyby si tvůrci před jeho tvorbou něčeho dobrého šlehli a zapili to několika panáky pravé moravské švestičky? Ne že by to u datadisku udělali, ale... ono to tak vypadá!

Bleskovky

  • 24. 3. 2016 - Příští týden dostanou majitelé PC verze Fallout 4 možnost vyzkoušet Survival mód v betaverzi. DLC Far Harbor bude větší než rozšíření The Elder Scrolls IV: Shivering Isles.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
10. dubna 2007
Recenze