The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay

The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay

Články

8 nejlepších a 5 nejhorších her podle filmů

Kam se zařadí hra podle filmu o Žižkovi?

Hry podle filmů: Dlouhá cesta ke kvalitě

Laciné pokusy vydojit ještě pár dolarů z populárního hitu kin, ale i pecky, o kterých se mluví se stejným obdivem jako o jejich filmových předobrazech. Hry podle filmů si prošly dost dlouhou a dost bolestivou cestu. Teď to ale vypadá, že se dostaly do cíle a nikdy nebyly v lepší formě. Možná i proto, že už vlastně podle filmů moc nejsou...

Vin Diesel chystá dalšího herního Riddicka

Pokud jste si nevšimli, v kinech už řádí třetí díl s Furyanem Richardem B. Riddickem, sympatickým antihrdinou v podání Vina Diesela. V souvislosti s filmem se v jednom rozhovoru Diesel zmínil i o tom, že chystá hru. Novou hru s Riddickem. Jupí! Tedy, radost je trochu předčasná, protože celá produkce je zjevně v plenkách.

Časopis Level srazil v září cenu zpět na 200 Kč

Zářijové číslo časopisu Level, které vychází 24. srpna, bude na stáncích stát opět 200 Kč, respektive 11,29 Euro. Vydavatelství Burda Praha zatím propaguje tuto cenu jako "akční", takže není jisté, jak dlouho bude zlevnění trvat. Každopádně, jde o velký cenový skok - ještě předcházející číslo totiž stálo 260 Kč.

Starbreeze Studios chystají novou hru

Švédské studio Starbreeze, které stojí za hrami jako je The Darkness nebo The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay (potažmo Assault on Dark Athena) oznámilo, že vedle rozpracovaného Syndicate začíná makat na zcela nové herní značce. Společně s nimi na téhle nové a jistě ambiciozní hře bude pracovat i švédský režisér a scenárista libanonského původu Josef Fares a další firma ze Švédka, Story Lab.

Výkon grafických karet v Chronicles of Riddick

Jednou z tak trochu opomíjených, ale po grafické stránce o to zajímavějších her, je Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay od vývojářů Starbreeze Studios.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
89/100
Datum recenze:
16. prosince 2004
Recenze