Vin Diesel chystá dalšího herního Riddicka
zdroj: Archiv

Vin Diesel chystá dalšího herního Riddicka

11. 9. 2013 11:55 | Téma | autor: Aleš Smutný |

Pokud jste si nevšimli, v kinech už řádí třetí díl s Furyanem Richardem B. Riddickem, sympatickým antihrdinou v podání Vina Diesela. V souvislosti s filmem se v jednom rozhovoru Diesel zmínil i o tom, že chystá hru. Novou hru s Riddickem. Jupí! Tedy, radost je trochu předčasná, protože celá produkce je zjevně v plenkách.

Diesel doslova říká: „Skalní herní fanoušci chtějí, aby Tigon přinesl třetí díl her s Riddickem. V posledních pár měsících jsme dali dohromady původní tým ze Starbreeze, který vytvořil Escape From Butcher Bay, aby vytvořili třetí hru“. Už jsem říkal „jupí“?

The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay stále považuji za jednu z nejlepších stříleček, které se mi kdy dostaly do rukou a pokud skutečně Diesel dokázal dát dohromady tým, který za hrou stál, bylo by to skvělé. Nicméně, trochu mám obavy, aby Diesel a Tigon nezkoušeli něco, na co nakonec nebudou mít kapacity. Diesel totiž i nastiňuje koncept hry, samozřejmě asi jen hodně rámcový.

„Ten koncept je obrovský, víc připomíná MMO, které by se točilo kolem možnosti hrát za žoldáky. Vlastně je to o žoldáckém byznysu. Je to fakt skvělý herní koncept.“

Celé je to sice hezké, ale lidé stejně chtějí hlavně hrát za Riddicka a likvidovat protivníky, zatímco trousí drsné hlášky a rozhodně se nechová jako Mirek Dušín.

Je ovšem jasné, že teď je ještě velmi brzy na jakékoli závěry. Tým se teprve dal dohromady a řeší se samotné herní principy. Nemůžeme nic brát za dané. Celý projekt může být také odvolán. Diesel má ovšem rád hry a nebude se určitě bát případně zainvestovat, aby produkt spatřil světlo světa. Takže... Jupí?

Nejnovější články