The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

Články

Hry podle filmů: Dlouhá cesta ke kvalitě

Laciné pokusy vydojit ještě pár dolarů z populárního hitu kin, ale i pecky, o kterých se mluví se stejným obdivem jako o jejich filmových předobrazech. Hry podle filmů si prošly dost dlouhou a dost bolestivou cestu. Teď to ale vypadá, že se dostaly do cíle a nikdy nebyly v lepší formě. Možná i proto, že už vlastně podle filmů moc nejsou...

Vin Diesel chystá dalšího herního Riddicka

Pokud jste si nevšimli, v kinech už řádí třetí díl s Furyanem Richardem B. Riddickem, sympatickým antihrdinou v podání Vina Diesela. V souvislosti s filmem se v jednom rozhovoru Diesel zmínil i o tom, že chystá hru. Novou hru s Riddickem. Jupí! Tedy, radost je trochu předčasná, protože celá produkce je zjevně v plenkách.

Nezávislý rozcestník: postkyberapokalypsa Zeldy

Pořádných her na hrdiny není nikdy dost. Náruživí hráči RPG by proto měli upřít zrak k cyberpunk postapo titulu Barkley 2, jenž zkříží Soldata se Zeldou. RPG japonského typu Pier Solar HD nakopne moderní konzoli Xbox 360 a ozáří obvod milované konzole Dreamcast. Knights of Pen & Paper předvádí mobilním zařízením, jak se dělá vtipná rolová a Hotline Miami 2 pravděpodobně bude. Čtveřice hudebních alb potěší milovníky elektroniky i klasického klavíru a závěrem na vás čeká švédská cyberpunk vize roku 2027.

Časopis Level srazil v září cenu zpět na 200 Kč

Zářijové číslo časopisu Level, které vychází 24. srpna, bude na stáncích stát opět 200 Kč, respektive 11,29 Euro. Vydavatelství Burda Praha zatím propaguje tuto cenu jako "akční", takže není jisté, jak dlouho bude zlevnění trvat. Každopádně, jde o velký cenový skok - ještě předcházející číslo totiž stálo 260 Kč.

Starbreeze Studios chystají novou hru

Švédské studio Starbreeze, které stojí za hrami jako je The Darkness nebo The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay (potažmo Assault on Dark Athena) oznámilo, že vedle rozpracovaného Syndicate začíná makat na zcela nové herní značce. Společně s nimi na téhle nové a jistě ambiciozní hře bude pracovat i švédský režisér a scenárista libanonského původu Josef Fares a další firma ze Švédka, Story Lab.

Riddick: Assault on Dark Athena - tipy

Přes svůj příklon k větší linearitě v sobě skrývá celou řadu pasáží, kde to jen tak rovně za nosem prostě nejde.
Hodnocení
GAMES.cz
?/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
24. dubna 2009
Recenze