Team Fortress 2

Team Fortress 2

Články

Unikly zdrojové kódy Team Fortress 2 a CS:GO, podle Valve ale není důvod k panice

Ani ti největší technologičtí giganti nejsou imunní vůči hackerům a únikům dat. Na veřejnost se dostaly zdrojové kódy multiplayerových her Team Fortress 2 a Counter-Strike: Global Offensive od Valve, ale jak se ukázalo, nic není tak horké, jak se uvaří. Soubory jsou totiž z dávno neaktuálních verzí z roku 2017 a unikly už před dvěma lety.

Dota Underlords rapidně ztrácí hráče, klesá i zájem o Dotu 2

Valve je studio stojící za nejznámějšími multiplayerovými značkami. Zároveň je to ovšem zjevně studio, kterému tak úplně nevychází nová tvorba. Karetní Artifact totiž nebyl ojedinělou výjimkou, o kterou hráči rychle ztratili zájem: také loňská novinka Dota Underlords přišla o většinu hráčské základny.

Valve zakázalo hru, která skrz hráče údajně dolovala kryptoměnu

Kolem Steamu je poslední dobou docela živo. Zatímco některé změny ze strany Valve jsou vítané (nástroje nahrazující SteamSpy, nový chat), jiné by si zasloužily trochu víc promyslet. Poté, co se zvedla vlna nevole po odstranění tří erotických her, se Valve rozhodlo vpustit na Steam úplně vše, co není nelegální, trollící, či scam. Jenže nové hry nikdo, zdá se, nekontroluje a jejich škodlivost se zjišťuje až ve chvíli, kdy skutečně škodí. Nově padla klec na plošinovku Abstractism.

Bleskovky

  • 25. 6. 2021 - Team Fortress 2 dál bojuje s invazí botů

  • 29. 7. 2019 - Bug v garantovaném lootu rozbil ekonomiku předmětů v Team Fortress 2.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
15. října 2007
Recenze