Články s tagem: Xbox 360
Otevřený svět na videu z LEGO Batman 2
Že se nedíváte na záběry z Batman: Arkham City, myslím pochopíte dle log a kostičkované...
Update 1.3 přidá do Old Republic vytoužený server transfer
Zatímco BioWare zeštíhluje své studio v texaském Austinu a slibuje, že všem propuštěným...
Grand Theft Auto V příští rok a XCOM střílečka až v 2014?
Přestože Take 2 ve své zprávě s výsledky hospodaření za uplynulých fiskální rok u Grand Theft Auto V žádný konkrétnější termín vydání neuvádí, skvadra analytiků věří/předpovídá, že očekávaná hra od Rockstaru vyjde v průběhu posledních dvou týdnů března 2013. Svůj „zasvěcený“ názor staví na předpovědi vedení Take 2 pro aktuální účetní rok (končí v březnu 2013), ve kterém hodlá utržit až 1.85 miliardy dolarů. A podle Douga Creutze z Cowen & Company by Take 2 nikdy takovou optimistickou předpověď akcionářům firmy nepředhodila, kdyby do března 2013 nepočítala s vydáním GTA V.
Šílená figurka v insane edici Far Cry 3
„Když ji miluješ, není co řešit,“ hlásá známý reklamní slogan obrozené Kofoly, který se dá s úspěšností vztáhnout na všechny zamýšlené koupě, jejichž motivem je nějaká větší náklonnost. Otázka tedy zní, jestli máte značky Far Cry natolik rádi, že bez přemýšlení a řešení koupíte z Ubishopu speciální „šílenou“ edici.
Lost Planet 3 se na nových záběrech jemně otírá o Dead Space
Pokud přežijete občasnou němčinu, rozházenou semo tamo po videu, tak se můžete na vlastní...
Interní pošta odkrývá tichou válku Activision s Infinity Ward
Budoucí soudní spor Activision s bývalým šéfstvem Infinity Ward (West, Zampella) už nyní produkuje řadu materiálů, ke kterým bychom se za normálních okolností asi vůbec nedostali. Třeba smlouva Activision a Bungie je velmi zajímavé a i pro mnohé vývojáře poučné čtení. Zato detaily z interní komunikace hlavounů z Activision, která má poukazovat na to, jak se plánovalo „odklonění“ Westa se Zampellou, to už není zajímavé, ale trošku smradlavé prádlo. Je také třeba upozornit, že takto vytržená z kontextu může komunikace vypadat všelijak a je právě na soudu, aby si ji do kontextu dalších událostí a činů zařadil a na základě toho rozhodl, jestli odškodnění bude platit Activision vývojářům, nebo vývojáři Activision. O čem si však šéfové Activision včetně toho nejvyššího Bobby Koticka povídali tentokrát?
Defiance, propojení hry a seriálu ze stáje SyFy
Chlapíkům ze SyFy určitě nemůžete vyčítat nedostatek ambicí. Podtrhuje to i jejich projekt Defiance, který spojí klasický seriál (i když, produkčně nebude zase tak klasický) z jejich „domovské“ produkce a MMO hru od Trion Worlds (Rift). Příběh Defiance se odehrává v budoucnosti Země, kdy jsme se střetli s mimozemšťany a po letech válek jsme dosáhli míru, kdy na totálně pozměněném zemském povrchu obě společnosti koexistují. Galerie #14206
Staňte se Bohem a ztrestejte lidi v Babel Rising
Dobrá, tohle určitě není AAA titul. On je to spíš titul, který spadá do škatulky „blbina, která vás může zabavit“. Ale její námět je prostě příliš neodolatelný a pro některé náboženské skupiny jistě i výbušný, než abychom se o Babel Rising nezmínili. Oč jde? Hra je primárně určena pro pohybové ovladače Kinect a PS Move (ano, ten ještě existuje) a vy se vtělíte do Boha (ano, toho křesťanského, potažmo JHVH pokud preferujete tento úhel pohledu na Starý zákon) a vaším úkolem bude ztrestat Babyloňany, kteří drze staví svou legendární věž. Další detaily si přečtěte uvnitř článku.
Otevřený svět na videu z LEGO Batman 2
Že se nedíváte na záběry z Batman: Arkham City, myslím pochopíte dle log a kostičkované...
Update 1.3 přidá do Old Republic vytoužený server transfer
Zatímco BioWare zeštíhluje své studio v texaském Austinu a slibuje, že všem propuštěným...
Grand Theft Auto V příští rok a XCOM střílečka až v 2014?
Přestože Take 2 ve své zprávě s výsledky hospodaření za uplynulých fiskální rok u Grand Theft Auto V žádný konkrétnější termín vydání neuvádí, skvadra analytiků věří/předpovídá, že očekávaná hra od Rockstaru vyjde v průběhu posledních dvou týdnů března 2013. Svůj „zasvěcený“ názor staví na předpovědi vedení Take 2 pro aktuální účetní rok (končí v březnu 2013), ve kterém hodlá utržit až 1.85 miliardy dolarů. A podle Douga Creutze z Cowen & Company by Take 2 nikdy takovou optimistickou předpověď akcionářům firmy nepředhodila, kdyby do března 2013 nepočítala s vydáním GTA V.
Šílená figurka v insane edici Far Cry 3
„Když ji miluješ, není co řešit,“ hlásá známý reklamní slogan obrozené Kofoly, který se dá s úspěšností vztáhnout na všechny zamýšlené koupě, jejichž motivem je nějaká větší náklonnost. Otázka tedy zní, jestli máte značky Far Cry natolik rádi, že bez přemýšlení a řešení koupíte z Ubishopu speciální „šílenou“ edici.
Lost Planet 3 se na nových záběrech jemně otírá o Dead Space
Pokud přežijete občasnou němčinu, rozházenou semo tamo po videu, tak se můžete na vlastní...
Interní pošta odkrývá tichou válku Activision s Infinity Ward
Budoucí soudní spor Activision s bývalým šéfstvem Infinity Ward (West, Zampella) už nyní produkuje řadu materiálů, ke kterým bychom se za normálních okolností asi vůbec nedostali. Třeba smlouva Activision a Bungie je velmi zajímavé a i pro mnohé vývojáře poučné čtení. Zato detaily z interní komunikace hlavounů z Activision, která má poukazovat na to, jak se plánovalo „odklonění“ Westa se Zampellou, to už není zajímavé, ale trošku smradlavé prádlo. Je také třeba upozornit, že takto vytržená z kontextu může komunikace vypadat všelijak a je právě na soudu, aby si ji do kontextu dalších událostí a činů zařadil a na základě toho rozhodl, jestli odškodnění bude platit Activision vývojářům, nebo vývojáři Activision. O čem si však šéfové Activision včetně toho nejvyššího Bobby Koticka povídali tentokrát?
Defiance, propojení hry a seriálu ze stáje SyFy
Chlapíkům ze SyFy určitě nemůžete vyčítat nedostatek ambicí. Podtrhuje to i jejich projekt Defiance, který spojí klasický seriál (i když, produkčně nebude zase tak klasický) z jejich „domovské“ produkce a MMO hru od Trion Worlds (Rift). Příběh Defiance se odehrává v budoucnosti Země, kdy jsme se střetli s mimozemšťany a po letech válek jsme dosáhli míru, kdy na totálně pozměněném zemském povrchu obě společnosti koexistují. Galerie #14206
Staňte se Bohem a ztrestejte lidi v Babel Rising
Dobrá, tohle určitě není AAA titul. On je to spíš titul, který spadá do škatulky „blbina, která vás může zabavit“. Ale její námět je prostě příliš neodolatelný a pro některé náboženské skupiny jistě i výbušný, než abychom se o Babel Rising nezmínili. Oč jde? Hra je primárně určena pro pohybové ovladače Kinect a PS Move (ano, ten ještě existuje) a vy se vtělíte do Boha (ano, toho křesťanského, potažmo JHVH pokud preferujete tento úhel pohledu na Starý zákon) a vaším úkolem bude ztrestat Babyloňany, kteří drze staví svou legendární věž. Další detaily si přečtěte uvnitř článku.