zavřít

Nové spekulace operují s cenou a obsahem Battlefield Premium

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Z pramínku spekulací o zpoplatněné službě/balíku DLC Battlefield Premium se pomalu stává čůrek a její odhalení, údajně naplánované na E3 tiskovku EA (4. června), se zdá být stále více logickým vyústěním situace. Zatím však nepředbíhejme, zvlášť, když se z několika směrů přihnaly další várky spekulací v podobě obsahové i cenové specifikace Battlefield Premium.

Dle dánské i britské verze shopu coolshop bude Battlefield Premium stát něco přes 1100 Kč(!), což rozhodně není málo. Na druhou stranu, údajný obsah, jak jej popisují kolegové z MP1st, by ceně více než odpovídal. Prémiový balík by měl zájemcům zprostředkovat celkem 20 nových map a zbraní, přes 10 vozítek, více než 4 nové herní módy, přes 30 assignmentů, přes 20 psích (identifikačních) známek a další drobnosti v podobě exkluzivních skinů a přednostního přístupu ke všem plánovaným DLC.

Právě s DLC balíčky je přitom spojena spekulace o DLC zvaném Aftermath, které DICE chtějí, oproti původně oznámenému plánu, vsunout mezi podzimní balíček Armored Kill a finální DLC End Game. To se ze zimy (pokud spekulace odpovídají pravdě) přesune na jaro příštího roku. Je však třeba poznamenat, že popisek na coolshopu o Aftermath nic neříká, takže kdoví jak to nakonec bude. Za týden budeme všichni moudřejší.

Nicméně idea prémiové služby či prémiového balíčku, který by se mohl podobat těm, které před vydáním svých her nabízí třeba Rockstar (DLC passy), není ničím novým – naopak už se osvědčila. Musíte sice peníze za budoucí obsah vypláznout dopředu, ale za to jej pak máte se slevou. Jak se říká v reklamě na Kofolu – Když ji miluješ, není co řešit.

Tagy: spekulace akční

Zdroje: VG247,MP1st

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.