zavřít

Kolik konců Zaklínač 2 jsi viděl, tolikrát jsi člověkem

Windows Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Čím víc konců, tím víc Adid...tím větší šance, že volby hráče v komplikovaném...

zdroj: Archiv

Čím víc konců, tím víc Adid...tím větší šance, že volby hráče v komplikovaném příběhu libovolného RPG budou mít nějaký dopad. Třeba druhý Zaklínač si v oblasti několika zakončení na základě vašich voleb, které v mnoha případech ani nebyly volbami, nýbrž jen vaším přirozeným jednáním, vede nadstandardně dobře. Tvůrci se chlubí šestnácti konci, což sám samozřejmě nemohou potvrdit, ale někdo s dostatečně vyvinutými masochistickými sklony se mezi vámi možná najde. Stejně tak se ale určitě najde někdo, kdo neviděl ani jeden konec a možná druhého Zaklínače vůbec nehrál, což je samozřejmě chyba.

Dokázat se to snaží tohle video s polskými titulky, anglickým komentářem a hlavně záběry, které nepotřebují ani komentář, ani titulky. Ukazují, jak mohou různé situace v Zaklínač 2 vypadat zcela odlišně v závislosti na tom, co jste kde udělali, řekli, neřekli, vypili, slíbili a bůhví, co ještě. Zaklínač 2 je v rozšířené edici v prodeji na PC a X360. Důležitá otázka na závěr: kolik konců jste ve dvojce zažili na vlastní oči?

Tagy: RPG

Zdroje: Witcher homepage

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.