Superhot

Superhot

Články

Obrovský balíček plný výborných her přispívá desítkami milionů na boj s koronavirem

V období světové karantény je štědrost naštěstí na denním pořádku. Některé hry jsou úplně zdarma, jiné dočasně k vyzkoušení a zároveň ve velké slevě. Ale nemusí to být jen jednosměrná pomoc ze strany vývojářů, kteří se snaží zabavit lidi uvězněné mezi čtyřmi stěnami. Nový Humble Bundle vám do knihovny přidá 45 her, přičemž jeho koupí podpoříte jen a pouze organizace bojující s koronavirem.

Superhot Card Game – recenze stolní adaptace

Rodinka her s názvem Superhot se slušně rozrůstá. Po původní nezávislé videohře, jejíž základ vznikl během pouhého víkendu na game jamu, se fanoušci zpomaleného času dočkali VR verze a v early accessu se právě teď vyvíjí ještě roguelike Mind Control Delete. Věděli jste však, že někdy mezi tím vznikla i karetní hra? Ne nějaká digitální variace na Hearthstone, ale poctivá stolní hra z papíru. A není vůbec špatná.

Nová zábava pro fanoušky Superhot - roguelike verze Mind Control Delete

Pamatujete na unikátní puzzle střílečku Superhot? Od vydání uběhly téměř dva roky a za tu dobu se jí prodaly statisíce kusů. Tvůrci si však neužívají zaslouženě vydělané peníze na plážích, ale dále pracují na rozšiřování značky. V květnu letošního roku jsme se proto dočkali verze pro virtuální realitu a vyšla dokonce i fyzická karetní hra. Příští rok se dočkáme samostatně hratelného rozšíření Superhot pod názvem Superhot: Mind Control Delete, která zítra spouští early access.

Hry zdarma: Superhot říznutý Doomem a disneyovská hopsačka

Konec léta s sebou přinesl záplavu zajímavých freewarovek - mezi dva hlavní hity tohoto výběru patří studentská hopsačka s atmosférou animáků Walta Disneye a kříženec Dooma se Superhot. Zajímavých her pro vás však máme víc. 

Bleskovky

  • 11. 6. 12:50 - No Man’s Sky, Battletech a další. V červnu máte hodně důvodů zaplatit si Xbox Game Pass

  • 19. 8. 2019 - Na Switchi se kromě Superhot dnes ke koupi objevilo také Hotline Miami.

  • 19. 8. 2019 - Superhot vyjde na Switch. Dočkal se updatu, zatím tam ale oficiálně nebyl oznámený.

  • 29. 5. 2019 - Superhot prodal přes 2 miliony kusů, skoro 40 % z nich činí verze pro virtuální realitu.

  • 14. 3. 2018 - Twitch nabídne předplatitelům služby Twitch Prime každý měsíc nadílku her. V březnu obdrží Superhot, Oxenfree, Shadow Tactics, Tales from Candlekeep a Mr. Shifty. V dubnu Tales from the Borderlands, SteamWorld Dig 2, Kingsway, Tokyo 42 a Dubwars.

  • 21. 2. 2018 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v březnu 2018 hry Trials of the Blood Dragon (XOne), SUPERHOT (XOne), Brave: The Video Game (XOne / X360) a Quantum Conundrum (XOne / X360). (+ video)

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
25. února 2016
Recenze