Star Trek: Elite Force II

Star Trek: Elite Force II

Články

Star Trek: Elite Force 2 - návod 3.díl

Dokončení podrobného návodu na sci-fi first-person akci ze světa Star Treku je nyní k dispozici a vedle řešení čtyř závěrečných misí s tuhými bossy nabízí i postup pro otevření bonusových levelů za trofeje.

Star Trek: Elite Force 2 - návod 2.díl

Druhá část nejpodrobnějšího českého průvodce pro sci-fi FPS ze světa Star Treku obsahuje řešení 3. - 7. mise, výčet všech tajných místností nebo trofejí a obrázky, jak správně složit logické hlavolamy.

Star Trek: Elite Force 2 - návod 1.díl

S naším detailním průvodcem hrou by Elite Force 2 měli dokončit i naprostí začátečníci, kteří v tomto úvodním dílu naleznou rady do tréninku nebo řešení prvních misí v Borgské kouli a Hvězdné akademii.

Sacred, Dominus, Star Trek: Elite Force II

Na podzim tohoto roku by se všichni fanouškové klasických fantasy RPG měli dočkat nového titulu, vyvíjeného studiem Ascaron.

Star Trek: Elite Force 2 - první dojmy

Pokračování sci-fi FPS Star Trek Voyager: Elite Force bude za chvíli mezi námi, takže rozhodně neuškodí, když se podíváme, co nám o kvalitách hry prozradí singleplayerové demo, které obsahuje dvě mise.

Star Trek: Elite Force 2 - preview

Nejen fanouškům Star Treku bude určen druhý díl first-person akce Elite Force, která slibuje skvělou atmosféru, všechny známé rasy, vylepšený Quake 3 engine a herní příběh ze světa Next Generation.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
78/100
Datum recenze:
2. července 2003
Recenze