Sacred, Dominus, Star Trek: Elite Force II
zdroj: Archiv

Sacred, Dominus, Star Trek: Elite Force II

13. 5. 2003 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Na podzim tohoto roku by se všichni fanouškové klasických fantasy RPG měli dočkat nového titulu, vyvíjeného studiem Ascaron.

Hra nese název Sacred a nabídne vám epický příběh s více než 30 misemi a asi 200 pod-úkoly. Vybrat si budete moci ze šesti unikátních typů postaviček, přičemž dva z nich (serafíni a vampýři) budou v žánru fantasy her více méně něčím novým. Svět Sacred bude tvořen 16 oblastmi s různými klimatickými poměry a vegetací. Hra bude vybavena také multiplayerem s podporou až 16 hráčů.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
Sacred galerie  ||  Dominus Online galerie  ||  Star Trek: Elite Force II galerie

Do fantasy světa zavítáte také s novými obrázky z masivně multiplayerové hry Dominus Online, připravované týmem Regulator Studios. Datum vydání tohoto titulu, ani měsíční poplatek, zatím nebyly stanoveny. Dominus Online vás pozve do světa, ve kterém nevládnou žádní bohové a neexistují ani žádní prorokové. Bude to svt, kde si své místo na slunci budete muset coby příslušník některé ze šesti unikátních ras prostě vydobýt, ale také udržet.

Naopak z jiného soudku jsou nové screenshoty z nadcházejícího pokračování oblíbené akční sci-fi střílečky Star Trek: Elite Force II, ve které se setkáte s řadou neodbytných hrůzostrašných monster, jež obývají naši galaxii. A právě proto budete vybaveni spoustou různých zbraní, z nichž všechny mají ještě nějaký sekundární mód. Hra bude poháněná vylepšenou verzí enginu Quake III Arena, podporujícím kvalitní a detailní prostředí i postavy a nebude v ní chybět ani možnost multiplayeru s několika herními módy.

korgull

Nejnovější články