Star Citizen

Star Citizen

Články

Star Citizen Alfa 3.9: Hot dogy a hvězdný gulag

Sto roků v šachtě žil, mlčel jsem…

Star Citizen je do začátku června zdarma

Hvězdným pilotem na zkoušku.

Soudní pře mezi Crytekem a tvůrci Star Citizenu se vyostřuje

Patrik vás minulý týden informoval o tom, že se Crytek chystá stáhnout žalobu proti tvůrcům Star Citizenu a Squadron 42, přesněji řečeno že hodlá další soudní líčení posunout na podzim, až si Cloud Imperium Games vyjasní, zda bude Squadron 42 skutečně samostatnou hrou. CIG teď žalobu Cryteku označili za „volání po pozornosti“ a snahu o odsunutí považují za důkaz, že Crytek není v právu.

Star Citizen Alfa 3.8: Nejdůležitější update roku. Hra začíná zvládat nemožné

Během vánočních svátků nám Cloud Imperium Games nadělilo poslední velký update s pořadovým číslem 3.8. Ač jde o, co se obsahu týče, velice bohatou nadílku, tradičně ji trápí řada bolístek spjatých s nestabilitou serverů a hromadou nových bugů. Zřejmě největším zklamáním je absence tzv. Platform Persistence, tedy první opravdové implementace zachování hráčského postupu mezi jednotlivými aktualizacemi, která měla zaručit, že vámi nakoupené lodě, příslušenství a kredity téměř nebudou pravidelně resetovány s novými updaty tak, jako tomu bylo dosud. PP by se měla objevit ještě v rámci alfy 3.8.X, takže snad půjde jen o relativně menší zpoždění. Ukončeme však nářky a vrhněme se směle na výčet těch nejzásadnějších novinek, které s sebou poslední iterace Star Citizena přinesla.

Bleskovky

  • 25. 3. 11:00 - Soudní spor mezi autory Star Citizen a Crytekem oficiálně skončil.

  • 28. 3. 2019 - Víkendový update přidá do alfy Star Citizen hratelné ženské postavy, předělá letový model a gravitaci.

  • 16. 7. 2018 - Zdá se, že pokud si zasponzorování vývoje Star Citizen rozmyslíte, a budete požadovat vrácení peněz, máte smůlu.

  • 21. 5. 2018 - Pokud jste zasponzorovali vývoj Star Citizen, můžete stáhnout a vyzkoušet alfa verzi 3.1.4.

  • 28. 3. 2018 - Titul Star Citizen podpořily již 2 miliony uživatelů.

  • 18. 2. 2018 - Na Star Citizen (a singleplayerové kampani Squadron 42) nyní pracuje 475 zaměstnanců Cloud Imperium Games.