Spyro Reignited Trilogy
Věková dostupnost

Spyro Reignited Trilogy

Články

Tchajwanská ratingová společnost prozradila existenci Crash Bandicoot 4

Legendární zvířátko bude objevovat nové dimenze

Dráček Spyro to v remasteru rozpaluje už i na PC a Switchi

Podzimní sezóna je na nové tituly jako každý rok bohatá, ale pokud se naopak chcete nostalgicky zavrtat k nějaké té starší hře, možnosti tu jsou. Povedený remaster skákaček Spyro Reignited Trilogy vyšel na PS4 a Xboxu už minulý rok, teď se obnovené trilogie fialového dráčete dočkali i hráči na PC a na Switchi.

Nintendo oznámilo zástup nových her pro Switch v čele s Overwatchem, Divinity a Assassinem

Z noci na dnešek byl odvysílán další čtyřicetiminutový Nintendo Direct, ve kterém došlo k odhalení několika zajímavých novinek, portů a dat vydání. Potvrdily se například spekulace o Overwatchi, kterému před několika týdny unikl na Amazonu obrázek z oficiálního pouzdra s logem hry.

Souhrn videí z tiskové konference Nintenda

Sérii konferencí z E3 zakončilo Nintendo se svým Directem, ve kterém se objevilo několik vítaných překvapení, návraty spousty starých známých, nové informace o zástupu očekávaných her a mnoho dalších roztomilých výtvorů. Víc než 40 nadcházejících her jsme pro přehlednost hodili do jednoho článku.

Best of 2018: Nejlepší remaster nebo remake

Jako každý rok by se hodilo zopakovat, že současné remastery a remaky necílí na majitele původních her, ale na ty, kteří se k těmto titulům dostali až v nové herní generaci. Jenže, zvláště letos, to není tak docela pravda. Některé oživené tituly si totiž s radostí pořídil i ten, kdo je třeba už jednou vlastní, ale nechce se mu zapínat PS2 a jiné starožitnosti. Navíc se letošek z hlediska předělávek opravdu povedl.

Na PS4 a Xbox One přiletěl dráček Spyro v novém kabátku

Oblíbený dráček Spyro je tady. Po dvaceti letech od vydání prvního dílu přichází remake prvních tří her série v jednom balení s názvem Spyro Reignited Trilogy. Hra je od dnešního dne k mání na PlayStation 4 a Xbox One a tvůrci se připomínají nejen novými obrázky, ale také dvojicí videí.

Bleskovky

  • 31. 10. 2018 - Rapper Snoop Dogg dostane kopii Spyro Reignited Trilogy, doručí mu ji dron ve tvaru dráčka, který chrlí opravdový oheň.

  • 2. 8. 2018 - Fyzická verze Spyro: Reignited Trilogy bude vyžadovat internet ke stažení druhého a třetího dílu hry.

  • 23. 7. 2018 - Na anglické webové stránce hry Spyro Reignited Trilogy se krátkodobě objevila zmínka o doposud neoznámené PC a Switch verzi hry.

  • 8. 6. 2018 - Activision s sebou na E3 2018 přiveze Call of Duty: Black Ops 4,  Destiny 2: Forsaken, Spyro Reignited Trilogy a Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

  • 4. 6. 2018 - Video: Krátká gameplay ukázka ze hry Spyro Reignited Trilogy.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Hodnocení čtenářů:
85/100
Datum recenze:
23. listopadu 2018
Recenze