Sonic Mania
Věková dostupnost

Sonic Mania

Články

Červnové PS Plus jede na vlně Sonica a Borderlands

Předplatitelé služby PlayStation Plus mohou do 3. června sáhnout po aktuální nabídce dvou her, než jim nadobro zmizí z dohledu. Jde o dva výborné kousky posvěcené naší redakcí – What Remains of Edith Finch se řadí mezi nejlepší adventury současnosti, zatímco Overcooked je výborná, ztřeštěná párty hra ideálně pro čtyři hráče. Ale ani červnová nabídka není vůbec marná.

V polovině srpna se v Sonic Mania vrátí starý dobrý ježek

Návrat modrého maskota Segy se pomalu blíží. Zatímco mladší hráči mohou znát Segu spíše díky Total War, Dawn of War, Company of Heroes či třeba Alien: Isolation, ježek Sonic je stálicí a držákem, který v herním průmyslu přežívá přes pětadvacet let. Připravovaná Sonic Mania cílí přitom jak na veterány série, tak může něco nabídnout i nováčkům. Má jít o výběr toho nejlepšího z původních her a mezi hráče to chce Sega vypustit už 15. srpna.

Nové video ze Sonic Mania potvrzuje návrat ke kořenům série

Ježek Sonic zažije letos velký rok. Nad Sonic Forces pořád ještě visí otazník, ale Sonic Mania nabírá jasné obrysy. A to i díky novému videu a obrázkům, které potěší nejednoho pamětníka. Sonic Mania totiž nezkouší znovu vynalézt kolo. Namísto toho sází na ověřenou hratelnost, jak ostatně odkládá nové video.

Přehled nejzajímavějších her pro Nintendo Switch - nová Zelda, Super Mario, Splatoon 2 a další

Detailně představené Nintendo Switch se na trh dostane už 3. března ve společnosti několika více či méně zajímavých her, o kterých vám více řekne už brzy Aleš, který si je zahrál. Další várka se pak chystá na léto, a z doposud oznámených projektů to pak pro letošek všechno „uzavře“ nový Mario. Nintendo si ale neschovává trumfy až na konec roku, protože hned 3. března vydá The Legend of Zelda: Breath of the Wild pro Nintendo Switch i Wii U.

Sega oznámila kolekci her se Sonicem i zbrusu novou hru se slavným ježkem

Slavný ježek Sonic se pořád nevzdává a jednou za pár let se pokusí o návrat do pozice jedné z ikon videoherní zábavy. Po několika zklamáních se ale blýská na lepší časy – Sega oznámila dvě nové hry a minimálně tu jednu mohou začít fanoušci vyhlížet s opatrným optimismem. Jmenuje se Sonic Mania, vyjde na jaře příštího roku a půjde o výroční poklonu začátkům série.

Bleskovky

  • 25. 6. 12:22 - Stáhněte si Sonic Manii zdarma na Epic Game Store

  • 25. 4. 2018 - Celosvětové prodeje Sonic Mania překonaly hranici milionu kopií.

  • 19. 3. 2018 - Sega oznámila fyzickou verzi hry Sonic Mania, která vyjde v létě pod názvem Sonic Mania Plus a nabídne dvě nové postavy (Mighty a Ray), režim Encore a multiplayer až pro čtyři hráče. Majitelé současné verze obdrží nový obsah zdarma.

  • 10. 10. 2017 - Sonic Forces bude blíže neprozrazeným způsobem propojen se Sonic Mania.

  • 15. 8. 2017 - Sonic Mania obsahuje tajný mód. Pokud chcete vidět více, podívejte se na video.

  • 14. 8. 2017 - V Sonic Mania můžete získat celkem 18 trofejí - 15 bronzových a 3 stříbrné.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
9. září 2017
Recenze