Červnové PS Plus jede na vlně Sonica a Borderlands
zdroj: tisková zpráva

Červnové PS Plus jede na vlně Sonica a Borderlands

30. 5. 2019 10:19 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Předplatitelé služby PlayStation Plus mohou do 3. června sáhnout po aktuální nabídce dvou her, než jim nadobro zmizí z dohledu. Jde o dva výborné kousky posvěcené naší redakcí – What Remains of Edith Finch se řadí mezi nejlepší adventury současnosti, zatímco Overcooked je výborná, ztřeštěná párty hra ideálně pro čtyři hráče. Ale ani červnová nabídka není vůbec marná.

13. září vyjde Borderlands 3, a pokud jste nehráli žádného předchůdce tohoto chytlavého „looter shooteru“, PlayStation vám vyjde více méně vstříc. Proč méně? Protože se musíte obejít bez prvního dílu. Proč více? Protože ačkoliv dostanete jediný titul Borderlands: The Handsome Collection, pod jeho názvem se ukrývá Borderlands 2, Borderlands: The Pre-Sequel a úplně všechny jejich dodatky.

Zatímco Pre-Sequel platí za nejhorší díl série, dvojka nemá daleko k dokonalosti. Dodnes stylová grafika, výborná kooperace, přehršel zbraní a humor jsou klíčovými prvky hratelnosti, na kterých staví i nadcházející trojka. Tenhle dárek se dle mého názoru podařilo načasovat výborně.

zdroj: Archiv

Druhou a poslední červnovou hrou pro předplatitele PlayStation Plus je v této době rovněž omílaný ježek Sonic. Jen v tomto měsíci jsme se se Sonicem setkali hned dvakrát. Poprvé v traileru na filmovou adaptaci, kde ale jaksi nevypadal podle představ fanoušků a film se proto předělává, podruhé v závodní párty hře Team Sonic Racing, jejíž recenzi u nás očekávejte v nejbližších dnech.

Nabízená, dva roky stará Sonic Mania je ale ryzí, bleskurychlou plošinovkou, která podle Lucie Jiříkové a její recenze míchá starou dobrou hratelnost s novými prvky a je vhodná pro fandy i nováčky. A stejně jako Borderlands obsahuje zábavný kooperativní multiplayer.

Obě výše zmíněné hry můžete začít stahovat od 4. června.

zdroj: YouTube.com

Nejnovější články