Borderlands 3

Borderlands 3

Články

Take-Two: Čeká nás dražší, digitální budoucnost

Čísla, předpovědi, varování!

Take-Two vydělává na mikrotransakcích víc než na čemkoliv jiném. Řádově desítky miliard ročně

Hovory s investory za určitá období fiskálního roku jsou výborným zdrojem zajímavých čísel a poznatků. Takový hovor nedávno uskutečnilo vydavatelství Take-Two a už z něj prosákly na povrch zajímavé informace jako 7 milionů prodaných kusů Mafie III a 93 titulů ve vývoji rozplánovaných na následujících pět let. Teď se přidává výše zisků tohoto molochu, informace o mikrotransakcích a čísla prodejů dalších her. Včetně druhé nejprodávanější hry na světě.

Kotaku: Gearbox ani přes úspěch Borderlands 3 vývojářům neplatí slíbené bonusy

Loňské Borderlands 3 při vydání lámaly rekordy, podle vydavatele 2K se staly jeho vůbec nejrychleji prodávaným titulem a díky nim se celá série stala „miliardovou“. Zkrátka hit po všech stránkách. I proto je překvapivá informace, s níž včera přišel investigativní novinář Jason Schreier – šéf Gearboxu Randy Pitchford měl v minulých dnech svým zaměstnancům oznámit, že dostanou bonusy, nikoliv ovšem v takové podobě a výši, jak jim bylo dříve slíbeno.

Borderlands 3 dostane nové DLC plné lásky, chapadel a nějakého toho střílení

Borderlands 3 ještě zdaleka neřeklo své poslední slovo. Vlastně je teprve v první čtvrtině své plánované cesty napříč dodatečným obsahem. Ale už příští týden bude mít za sebou první polovinu s vydáním druhého ze čtyř rozšíření kampaně. Borderlands 3: Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock vás vezme na novou planetu, kde se prostřílíte ke sňatku.

Epic Games Store implementoval hodnocení her. Známe i odhadovaná čísla prodejů konkrétních titulů

Uživatelé Epic Games Storu prakticky od jeho spuštění volají po možnosti hodnotit nabízené hry. Uživatelské recenze, které jsou nedílnou součástí Steamu, v Epic Games Storu stále chybí a ještě nějakou chvíli chybět budou. Ale konečně došlo k implementaci agregátu OpenCritic, který shromažďuje recenze kritiků podobně jako Metacritic. Kromě toho dostáváme odhadovaná čísla z prodejů nejpopulárnějších her obchodu.

Bleskovky

  • 11. 6. 10:24 - Třetí DLC pro Borderlands 3 vás vezme na falešný Divoký západ

  • 18. 12. 2019 - Na Google Stadii běží dva měsíce stará verze Borderlands 3, nefunguje v ní ani lokální kooperace.

  • 4. 9. 2019 - Pre-load Borderlands 3 se spouští 11. září, hrát půjdou na PC od 13. září v 1 hodinu ráno, na konzolích pak rovnou od půlnoci.

  • 15. 8. 2019 - Postavu Balexe bude v Borderlands 3 dabovat rapper Ice T.

  • 8. 8. 2019 - Krátký trailer pro Borderlands 3 představuje bažinatou planetu Eden-6.

  • 1. 8. 2019 - Borderlands 3 jsou hotové a míří do lisoven.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Datum recenze:
24. září 2019
Recenze