Overcooked

Overcooked

Články

Skvělé gaučové multiplayery, které oživí každou párty

Pro návštěvy, večírky a dlouhé chvíle na gauči

Květnové hry z předplatného na konzolích vás vezmou na golf, do kuchyně i na staré rodinné panství

Pokud jste nějakou dobu nezapnuli konzoli nebo nezavítali do jejího obchodu, máte ještě pár dní na to, přivlastnit si na PlayStationu 4 dubnové hry z předplatného PlayStation Plus, kterými jsou Conan Exiles a The Surge. V případě Xboxu One už je ze staré várky k dispozici jen Outcast: Second Contact. Ale netřeba zoufat, nová nabídka je za dveřmi.

V bláznivé kooperaci Overcooked 2 si ukuchtíte suši – dojmy z hraní na E3

Že je Overcooked definicí gaučové párty hry, vám dokáže náš ztřeštěný čtyřčlenný GamesPlay ze začátku letošního roku. Člověk by si nepomyslel, kolik zábavy v sobě ukrývá pouhé připravování restauračních pokrmů v malém, nenápadném titulu studia Ghost Town Games. Jednička slavila úspěch, díky kterému se kromě počítačů, PlayStationu a Xboxu podívala i na Switch. Dvojka vyjde na stejných platformách 7. srpna.

GamesPlay: hrajeme ve čtyřech kooperativní Overcooked

Už jste nás někdy viděli vařit? My sami jsme se nejspíš nikdy při vaření neviděli, ale tentokrát dostanete šanci vy. Rozhodli jsme se líný leden rozhýbat pěkným kooperativním GamesPlayem zábavné hry Overcooked, k němuž sedneme čtyři a ukážeme, jak by to v profesionální kuchyni (ne)mělo vypadat. 

Arkádová akce Overcooked sází na frenetickou zábavu při "gaučové" kooperaci

Pokud hledáte hru pro více lidí na jednom gauči a před jednou obrazovkou či monitorem, která nabízí kooperativní i kompetitivní režimy, ale hlavně kopec zábavy, můžete se spolehnout třeba na Mashed. Kdybyste ale chtěli něco nového, stejně frenetického a podobně zábavného (zkoušeli jsme), pak se na začátku srpna zkuste podívat na hru Overcooked (oficiální stránka) od studia Ghost Town Games a Team17. V roli kuchaře nebo člena týmu kuchařů musíte ve hře čelit řadě kulinářských výzev a bojovat nejenom s představami strávníků, ale i s často šílenými kuchyněmi.