Borderlands
Věková dostupnost

Borderlands

Články

Ve filmových Borderlands si zahraje Cate Blanchett

Galadriel, Hela, vault hunterka Lilith

Skvělé hry (téměř) zadarmo: Total War: Shogun 2, XCOM 2, Alien: Isolation

COVID-19 sice přináší nečekané překážky, na které se jen těžko zvyká, ale ruku v ruce s nimi přicházejí akce, na které si naopak zvykáme snadno. Příval her zdarma či za zlomek obvyklé ceny nebere konce a jen tento týden se na nás hrne zásoba velmi zajímavých kousků. Ideální příležitost vystoupit ze své komfortní zóny a vyzkoušet něco nového.

Na Switchi letos vyjde Bioshock, Borderlands, XCOM 2 i Star Wars

Nintendo zničehonic vypustilo do světa svůj další půlhodinový Direct plný zajímavých oznámení. Ve videu, nebo zprostředkovaně v našem článku, se dozvíte o spoustě nových a starších her, které se ještě během letošního roku dočkají své přenosné verze na Switchi. Ale došlo i na oznámení budoucích plánů s Pokémony a Animal Crossingem.

Pokud ještě nemáte Tyranny, Pillars of Eternity nebo třeba Cat Quest, Humble Bundle se o vás postará

Je možná trochu škoda, že se tento bundle neobjevil před prázdninami. Najít si nyní v rozjíždějící se sezónně desítky hodin na hutná RPG nebude nic jednoduchého. Ale Humble RPG Bundle nabízí i menší, oddychovější kousky.

Systém Valve proti review bombingu u Borderlands 2 zlikvidoval 4 tisíce recenzí

Steam dlouhodobě trápí jev, který se nazývá review bombing. Při něm s něčím nespokojení uživatelé záměrně snižují hodnocení hry, aby se „pomstili“ za nějaký krok studia, vydavatele apod. Aktuálně je oblíbeným tématem časově exkluzivní vydávání her na Epic Storu, na což paradoxně samozvaní mstitelé zareagují tím, že poškodí platformu, na níž by hru chtěli mít. Pro Valve je to totiž problém, jelikož se pak nedá na uživatelské hodnocení spolehnout a ničí to samotnou využitelnost tohoto prvku. Po dlouhé době, jak už je u Valve zvykem, se ale firma probrala k činnosti a uvedla do provozu systém (viz náš článek) odstraňování „offtopic“ recenzí.

Bleskovky

  • 1. 6. 2020 - Switch přivítal kolekce BioShocků a Borderlands spolu s druhým XCOMem

  • 23. 2. 2016 - Potvrzeno: Členové Xbox Live Gold programu získají v březnu 2016 zdarma Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (XOne), Lords of the Fallen (XOne), Supreme Commander 2 (X360, Xone) a Borderlands (X360, XOne).

  • 20. 2. 2016 - Neoficiálně: Členové Xbox Live Gold programu získají v březnu 2016 zdarma Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (XOne), Lords of the Fallen (XOne), Supreme Commander 2 (X360) a Borderlands (X360).

  • 6. 10. 2015 - Amazon odhalil data vydání Evolve Ultimate Edition (3. listopadu) a Borderlands Triple Pack (17. listopadu).

  • 20. 4. 2015 - Matthew Armstrong (vedoucí vývoje herní série Borderlands) opouští Gearbox Software.

  • 15. 3. 2015 - Amazon nabízí při předobjednání PS4/Xbox One verze Borderlands: The Handsome Collection bonus v podobě GOTY edice PC verze Borderlands.

Hodnocení Metacritic:
81/100