SimCity 4

SimCity 4

Články

Do Hradce Králové míří vážně pojatý koncert herní hudby Game Over

Koncerty videoherní hudby u nás nejsou bohužel tak časté, jak by mohly být. Ano, nedávno jsme tu měli světovou show Video Games Live, ale jak Aleš trefně podotkl, byla to spíš show, než regulérní koncert. Teď se ale blýská na lepší časy, nebo minimálně na jednu lepší akci. Pokud vyhledáváte spíše tradičněji pojatý koncert, mohla by vás zajímat akce Game Over, která se uskuteční v Hradci Králové už 6. října.

SimCity je víc než jen hra pro zábavu

Nevím, jestli mě v dětství oslovily nějaké hry natolik, abych si podle nich volil povolání. Spíš by to bylo naopak. Hra o novináři, co má hluboko do kapsy a jeho denní rutina je o obvolávání potenciálních příjemců obsahu by mě od psaní o čemkoliv razantně odradila. Možná ještě tak Zak McKraken a jeho investigativní pátrání po mimozemském spiknutí.... i když ani to ne.

Hledání zatraceného času: Transport Tycoon tehdy a dnes

Budovatelské strategie patří do nevelké sorty her, jež přes svou (povětšinou) nenásilnou stránkou dokážou zaujmout nejen casual hráče, ale i tvrdé hardcorové ultras. Vedle série SimCity a jejího masivně úspěšného levobočka The Sims patří do výkladní skříně tohoto žánru především původní Transport Tycoon.

SimCity 4 - tipy 2.díl

Dnes si vysvětlíme smysl příspěvkových organizací, jak správně nastavit daně, jak udržovat vyrovnaný rozpočet a k čemu slouží nařízení radnice. Také vám poradíme s kláves.zkratkami a přídavnými terény.

Patche: SimCity 4, Warcraft 3, CFS3, FIFA 2003

-  SimCity 4 patch 1 (3 MB) - Electronic Arts se naštěstí pochlapili a namísto...

SimCity 4 - tipy 1.díl

Komplexní simulace budování velkoměsta SimCity 4 rozhodně není jednoduchou strategií a skrývá v sobě pár záludností, takže možná vezmete zavděk pár radami a tipy do začátku vašeho starostování.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
20. ledna 2003
Recenze