Silent Hill 3

Silent Hill 3

Články

Half-Life 2 modifikace Silent Hill: Alchemilla zahání hlad po skutečném Silent Hill zážitku

Touha fanoušků po další Silent Hill hře, která bude věrná principů prvních dvou dílů, je neutuchající. A protože není jisté, kdy a jestli vůbec ji naplní společný projekt Hideo Kodžimy a Guillermo del Tora s názvem Silent Hills, nezbývá než se v mezičase obrátit na amatérskou tvorbu. A rozhodně nemusí jít o náhradní řešení z nouze, jak dokazuje čerstvě vydaná Half-Life 2 modifikace Silent Hill: Alchemilla. Má sice svá specifikace, respektive nedostatky, ale jinak se jí daří zachytit atmosféru a do značné míry i charakter původních Silent Hill her na výbornou. Navíc jde o modifikaci a její vyzkoušení vás nic nestojí. A rovnou říkám, udělejte to navzdory hardcore obtížnosti.

Nezávislý rozcestník – Gamescom 2012 #1

Letošní Gamescom ukázal obvyklé podezřelé v jasnějším, ale i v matnějším světle, představil pár skvělých nezávislých titulů, a nebál se ani poněkud odvážnějších kousků z kategorie bizár. Zkrátka a dobře: nezávislá tvorba jak má být, jakou ji máme rádi a o jaké si dnes můžeme číst. Tak s čtením do chuti!

Trailer na filmový Silent Hill přináší otázku: jít, či nejít?

První filmový Silent Hill je pro mě prozatím nejlépe zvládnutý pokus o převedení videoherní látky na stříbrné plátno. Zatím ještě taková charakteristika neznamená, že to je i vynikající film sám o sobě, ale to možná časem přijde, a když ne, tak se nic nestane. Dobrých filmů je dost i bez videoherních námětů. Vraťme se však k Silent Hill filmu, který se po šesti letech dočká ještě letos (podzim vážení, v USA na svátek Halloween) pokračování Silent Hill: Revelation 3D, které už ale nemá pod palcem autorská dvojka Gans a Avary, nýbrž sám samotinký Frantík Michael J. Bassett.

Konami ohlásilo HD edice Metal Gear Solid a Zone of the Enders

Velmi příjemné zprávy oznámilo Konami na své tiskové konferenci. Na PS3 i X360 se vrátí...

Silent Hill 3 - návod 2.část

Návod na druhou polovinu hororové akce Silent Hill 3 vám pomůže přežít a vyřešit hádanky v Brookhavenské nemocnici, zábavním parku nebo kostelu. Navíc se dozvíte, jak se v závěru hry setkat s mimozemšťanem.

Silent Hill 3 - návod 1.část

Kvality a pár nedostatků této hororové akce jsme rozebrali už v půlce listopadu a nyní vám přinášíme podrobný návod, jak přežít při toulkách obchodním domem, v metru, kanálech a kancelářské budově.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
85/100
Datum recenze:
16. listopadu 2003
Recenze