Shadow Warrior

Shadow Warrior

Články

Games with Gold kraluje Shadow Warrior, PS Plus má Rime a Knack

Je tu další měsíc a s ním pravidelná várka her, které dostanou všichni předplatitelé služby PS Plus na konzolích od Sony a Games with Gold na strojích od Microsoftu. Některé měsíce jsou slabší, jiné silnější. Únor udělá dle mého názoru radost majitelům Xboxu, zatímco vlastníci PlayStationu nemají moc co oslavovat.

Izometrická řežba Bombshell rozpoutá peklo už v lednu

Zachraňovat svět je denním chléb každého dobrodruha, zachraňovat prezidenta Spojených států je však poněkud specifičtější zábava a brzy si to vyzkoušíte na vlastní kůži. 3D Realms totiž oznámili, že jejich stylem osmdesátková izometrická akce Bombshell vyjde už v lednu, což podtrhli příběhovým trailerem. 

Záběry z hraní Shadow Warrior 2 jsou plné zajímavé hratelnosti

Rovnou 15 minut záběrů ze hry nabízí následující video z E3 prezentace Shadow Warrior 2. Pokračování výborné akce z předminulého roku (viz recenze) vyjde v roce 2016 pro PC, Linux, Mac, PS4 a Xbox One, již nyní se však můžete podívat, jak bude akční krvák vypadat, potažmo se hrát. Jisté ale je, že Shadow Warrior 2 bude šílená a krví nasáklá akce, stejně jako původní hra nebo její předloňská reimaginace.

Wang připomíná, že Shadow Warrior rozpoutá jatka i na nových konzolích

Mezi jedno z největších překvapení minulého roku rozhodně patří „moderní“ verze orientalistické (a tedy ne orientální) řežby s katanou jménem Shadow Warrior. Přímočará, za vlasy přitažená, provokativně brutální a hlavně nebezpečně zábavná akce dokázala hráče upoutat pomocí mixu výše zmíněných ingrediencí a také faktu, že šlo démony účinně porcovat pomocí katany. Nyní budou mít šanci zkusit si být hláškujícím řezníkem ve fantasy krámě i majitelé Xbox One a PlayStation 4.

E3 blog: Budu ve svém karavanu!

Povíme si něco o vzduchu. Podle Wikipedie jde o směs deseti plynů, které mají vliv na neživou a živou přírodu, a rozdělují se například na kapalný a stlačený vzduch. Podle mě ale Wikipedii řídí ilumináti, protože se nikde nezmiňuje speciální směs vzduchu na losangeleském výstavišti během E3. Vzduch je tu totiž jiný. Jistě jde také o směs plynů, ale takovou, jakou vytvoří pár tisíc zapocených lidí, přepálený olej z foodtrucků, tisíce zapojených počítačů a vzduchotechnika, která je dobrá na odsání lehčích směsí, ale na ty těžší, takzvané podlahovky, už nestačí. Navíc nahání dovnitř vzduch od foodtrucků, které smaží přímo u nasávání. E3 bolehlav tedy nemusí být jen z přehnaného večerního veselí.

Tvůrci remaku Rise of the Triad překvapivě koupili 3D Realms

(Aktualizováno) V kauze firem 3D Realms, Interceptor Entertainment a Gearbox (viz článek) nastal zvrat, který málokdo předpokládal. Dánské studio Interceptor, které stojí třeba za remakem Rise of the Triad, koupilo studio 3D Realms, dnes známé spíše pro nepřiměřeně dlouhý a zpackaný vývoj Duke Nukem Forever. Přesněji řečeno, 3D Realms koupila investiční firma SDN Invest, která za Interceptor Entertainment stojí.

Bleskovky

  • 29. 1. 2018 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v únoru 2018 hry Shadow Warrior (XOne), Assassin's Creed Chronicles: India (XOne), Split/Second (XOne / X360) a Crazy Taxi (XOne / X360).

  • 5. 9. 2016 - Původní Shadow Warrior včetně dvou rozšíření lze nyní stáhnout z GoG zcela zdarma.

  • 10. 7. 2014 - FPS Shadow Warrior vyjde na Xbox One a PS4 ke konci září.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Datum recenze:
7. října 2013
Recenze