zavřít

Záběry z hraní Shadow Warrior 2 jsou plné zajímavé hratelnosti

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Rovnou 15 minut záběrů ze hry nabízí následující video z E3 prezentace Shadow Warrior 2. Pokračování výborné akce z předminulého roku (viz recenze) vyjde v roce 2016 pro PC, Linux, Mac, PS4 a Xbox One, již nyní se však můžete podívat, jak bude akční krvák vypadat, potažmo se hrát. Jisté ale je, že Shadow Warrior 2 bude šílená a krví nasáklá akce, stejně jako původní hra nebo její předloňská reimaginace.

Video začíná procházkou líbeznou krajinou, netrvá to však příliš dlouho a něco se patřičně pokazí. Pak tečou hektolitry krve proudem, hlavně zbraní nemají šanci zchladnout a čepel katany oschnout. Nepřátelé jsou opět fantaskní, hlášky značně tvrďácké a hudba rychle chytá rockový podtext. Zkrátka old-schoolová zábava jak má být. A pokud se vám již zajídají pokusy zavděčit se hráčům všemožnými příběhovými experimenty a rádoby vybudovanou hloubkou vyprávění za pomocí pečlivě vybarvených postav, tak se máte příští rok nač těšit. Shadow Warrior 2 totiž představuje postavy vybarvené jedinou barvou - temně rudou.

Video představuje i stealth přístup správného ninji a nechybí ani ukázka kooperace, ve které se to nejen lépe táhne, ale ve které se to především lépe řeže. Akce bude probíhat venku, v budovách i na střechách a lehká inspirace parkourem se hře také nevyhnula - hrdina se, jako správný ninja, umí se vší grácií pohybovat i po střechách domů a roznášet radost i shůry.

Další informace o hře najdete v dojmech z E3 dema.

Tagy: násilí akční first person klasika násilí ve hrách e3 2015

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.