Shadow Warrior 2
Věková dostupnost

Shadow Warrior 2

Články

Výprodejová akce na GOG nabízí náhodnou hru za 3 dolary

Když dnes chcete nějak vyniknout se svým obchodem s hrami nad konkurencí, většinou postačí být o poznání levnější. Marketingová oddělení však ve dne v noci vymýšlejí nové postupy, jak oslovit ještě více potenciálních zákazníků. Někdo kdysi přišel s nápadem prodat za jednotnou částku několik náhodných klíčů na Steam, a GOG tomu dal kabátek duhových piñat, které se teď vracejí s hrou zdarma v zádech a masivním výprodejem za ocasem.

Best of 2016: Nejlepší střílečka

Pokud vás nezajímá plížení, popolézání po římsách či projíždění se v něčem, co nemá ani namontovaný kulomet, zažili jste v loňském roce spoustu zábavy. Vyšla totiž celá řada stříleček, ve kterých jste mohli zažít desítky hodin kvalitní zábavy. Ať už v singleplayer kampaních, nebo v multiplayeru. Každý z vás má své favority – střílečky, které vás bavily nejvíce, a možná je stále hrajete. A my je máme také. Tady je tedy pět stříleček, které v roce 2016 nejvíce oslovily redakci Games.cz.

Zdarma dostupné DLC přidává do Shadow Warrior 2 novou oblast, sedm zkoušek a spoustu drobností

Shadow Warrior 2 se hodně povedla (viz recenze). Bylo by škoda nechat takto specifickou akci ležet ladem. Vývojáři z polského studia Flying Wild Hog to ale nedělají a vydávají DLC The Way of the Wang, které je dostupné zadarmo na Steam i GOG, a byť nejde o obsahově největší rozšíření pod sluncem, přidává do hry několik novinek, které dokáží prodloužit a obohatit už tak dobrou hratelnost.

Shadow Warrior 2 jde na dračku - tvůrci upozorňují na plánované updaty

Radost ze Shadow Warrior 2 mají nejen hráči (u nás v recenzi si hra odnesla devítku), ale i její tvůrci. Za první týden se totiž prodalo čtyřikrát víc kopií, než tomu bylo u prvního dílu. Pro studio Flying Wild Hog ale nejde o konečnou, co se týče návratu Lo Wanga, protože plánují řadu updatů, které opraví chyby a zároveň přidají nový obsah.

Hudební pořad Vektor zahraje muziku z her Virginia a Shadow Warrior 2

Herní hudba si na Radiu 1 našla své pravidelné místo. Každou středu od desíti večer tak můžete slyšet hodinové pásmo, naplněné soundtracky z aktuálních herních novinek. Jaké nové pecky uslyšíte dnes?

Shadow Warrior 2 pohodářským trailerem plným krve připomíná, že zítra začíná masakr

Vývojáři z Flying Wild Hog se rozhodli utrhnout ze řetězu, čehož důkazem je upoutávka připomínající zítřejší vydání Shadow Warrior 2. Jako by si snad někdo dovolil zapomenout na to, že se vrací Lo Wang. S ním samozřejmě přijde i nepříčetný mix japonské, čínské a hollywoodské mytologie a spousta krve, vnitřností, zbraní a ujetého humoru. Nicméně, jak naznačuje i nový trailer, bude tu i místo pro příběh, vedlejší postavy a, považte, asi i dialogy.

Bleskovky

  • 16. 3. 12:59 - Je tady další přehled přírůstků do Game Passu

  • 22. 5. 2017 - Vyšla Xbox One a PS4 verze hry Shadow Warrior 2. Pokud si ji objednáte do 2. června, získáte ji za nižší cenu a s bonusem v podobě prvního dílu zdarma. (+ video)

  • 15. 5. 2017 - Shadow Warrior 2 vyjde na PS4 a Xbox One 19. května.

  • 11. 5. 2017 - Neoficiálně: Konzolová verze Shadow Warrior 2 vyjde 16. května, uvedl magazín OPM UK.

  • 5. 9. 2016 - PC verze Shadow Warrior 2 vyjde 13. října, konzolisté se dočkají začátkem příštího roku.. (+ trailer)

  • 26. 4. 2016 - Video: Gameplay záběry z FPS střílečky Shadow Warrior 2.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
78/100
Datum recenze:
18. října 2016
Recenze