Serious Sam 4

Serious Sam 4

Články

Ještě brutálnější Serious Sam 4 na vás v létě pošle desítky tisíc zrůd

Včera večer se po dlouhé odmlce znovu představil chystaný Serious Sam 4, který bohužel přišel o svůj krutopřísný podtitul Planet Badass. Série kratičkých záběrů z hraní odhaluje totální masakr postrádající jakýkoliv řád a prozrazuje datum vydání i podporované platformy, zatímco ostatní díly jsou v akci téměř za hubičku.

Sledujte dnes večer představení zběsilé akce Serious Sam 4: Planet Badass

Možná vás to překvapí, ale o čtvrtém Serious Samovi jsme naposledy slyšeli před dvěma roky. Tak akorát dlouhá doba na to, zapomenout, že se vůbec nějaký čtvrtý Sam chystá! Ale tvůrci ho nepověsili na hřebík a dnes ve večerních hodinách nám o něm prozradí něco nového.

Serious Sam 4: Planet Badass na vás v jednu chvíli pošle 100 tisíc nepřátel

Serious Sam se nikdy nedržel zpátky, a to rozhodně platí i o chystané čtyřce s podtitulem Planet Badass. Před pár měsíci jsme viděli první teaser, v němž titulní hrdina drandí na motorce nekonečnými poli a kosí u toho monstra, a E3 konečně prozradila něco o samotné hratelnosti. Nejzajímavější informace? Sam bude tentokrát mít na krku naprosto bezprecedentní počet nepřátel.

Čtvrtý Serious Sam vyrazí na roadtrip po planetě Badass

Člověk vidí oznámení nového pokračování série Serious Sam a říká si, že to není zas tak dávno, co jsme dostali trojku. Pak ale zavítá na kartu hry a zjistí, že už jí táhne na neuvěřitelných sedm let. Kam se všechen ten čas poděl? No nic. Po povedené střílečce Serious Sam 3: BFE a stejně tak povedené twin-stick shooter odbočce Serious Sam: Bogus Detour se na nás valí plnohodnotný díl Serious Sam 4: Planet Badass.

Bleskovky

  • 14:48 - Navnadí vás nový trailer na Serious Sam 4?

  • 15. 6. 2018 - V Serious Sam 4: Planet Badass uvidíte na obrazovce až 100 000 nepřátel.

  • 10. 6. 2018 - Obrazem: Šest nových screenů ze hry Serious Sam 4: Planet Badass.