Project Cars

Project Cars

Články

Studio Codemasters koupilo tvůrce Project CARS za 700 milionů korun

Pokud se Codemasters báli o svůj status závodní velmoci, tak teď už vážně nemusejí. Proč se přetahovat s konkurencí o jedno publikum, když si tuto konkurenci můžete koupit a těžit i z jejích produktů? Další hry týmu Slightly Mad Studios proto vyjdou pod patronací Codemasters.

Studio Slightly Mad chystá kromě Project CARS 3 i vlastní nadupanou konzoli

Třetí díl hardcorové závodní simulace Projects CARS je momentálně v přípravách, a to takových, že jde zatím jen o koncept na papíře. Nicméně můžete očekávat větší změny. Ubude totiž sandboxu a přibude „zábavnosti“. Co to znamená? Hra se má víc přiblížit Need for Speed Shift, první hře studia. Přitom neztratí nic ze svého obsahu ani důrazu na simulaci. Nicméně hra je ještě daleko, stejně jako úplně nová konzole připravovaná ve stejném studiu.

Best of 2015: Nejlepší závodní hra

Letošní rok znamenal pro virtuální závodníky velký svátek. Hned dva slibné tituly, které jsme dlouho v podobných anketách obcházeli obloukem, se dočkaly vydání hotové verze. A hlavu vystrčil i třetí vzadu, který asfalt vyměnil za šotolinu, a nechal vzpomenout na nedostižné etalony svého subžánru. Ani fanoušci mainstreamem obroušených simulací si nemohli stěžovat. O to těžší bylo vybírat vítěze.

Bleskovky

  • 3. 4. 2019 - V Humble Bundle od Bandai Namco na vás číhá Tekken 7, Project CARS, Little Nightmares a mnoho dalších.

  • 25. 1. 2017 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v únoru 2017 zdarma Lovers in a Dangerous Spacetime (XOne), Project Cars Digital Edition (XOne), Monkey Island 2: SE (XOne, X360) a Star Wars: The Force Unleashed.

  • 31. 10. 2016 - Project CARS se celosvětově prodalo přes 2 miliony kopií.

  • 31. 3. 2016 - Současní majitelé Project Cars mohou od 6. května povýšit hru za 5$ na GOTY edici.

  • 26. 3. 2016 - PC, Xbox One i PS4 verze hry Project CARS se dočkala nového updatu (v 10.0).

  • 21. 3. 2016 - Video: Podívejte se na výhled z řidičova sedadla v Oculus Rift verzi hry Project Cars.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
83/100
Hodnocení čtenářů:
100/100
Datum recenze:
6. května 2015
Recenze