Portal

Portal

Články

Herní tutoriály, milované i nenáviděné, optikou redakce Games.cz

Návody, co máme rádi a které pohřbíváme

J.J. Abrams připravuje film podle Portalu

Half-Life má zatím smůlu

Jak měl vypadat tajný prequel Portalu? Podobá se puzzle adventuře Superliminal

Valve se trojkám vyhýbá jako čert kříži, takže ani utajované pokračování Portalu tuhle číslovku v názvu mít nemělo. Zrušený projekt F-STOP neboli Aperture Camera byl jedním z produktů jejich kreativní laboratoře krátce po vydání Orange Boxu, z neznámých důvodů se ale nedostal přes preprodukční fázi. Dlouho schovávané záběry z něj se teď ukazují v dokumentární sérii Exposure od LunchHouse Software.

Games with Gold vám umožní napravit chyby českého národního hokejového týmu

Minulá nabídka her z předplatného pro Xbox One a Xbox 360 nepatřila mezi ty nejzajímavější, ale pokud vás láká simulátor The Golf Club 2 Featuring PGA Tour, pak si jej stále můžete přidat do knihovny na aktuální konzoli. Čas máte do 15. června a během té doby se objeví další čerstvá várka.

Mosty jsou lež v právě vydaném Bridge Constructor Portal

O oznámení nového Bridge Constructoru v kabátku Aperture Science jsme vás informovali sotva před dvěma týdny. V Headup Games se ale nikdo neloudal a plná hra tak vychází již dnes. Vaším úkolem bude dostat testovací subjekt bezpečně na druhou stranu místnosti, což v laboratorním prostředí s řadou nástrah není žádná hračka. Naštěstí nechybí legendární portal gun – proč jinak mít licenci Portalu, že?

Bleskovky

  • 20. 9. 2017 - Novým domovem scénáristy Cheta Faliszeka (Half-Life, Portal) je nyní Bossa Studios (I am Bread).

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
90/100
Hodnocení čtenářů:
100/100
Datum recenze:
19. října 2007
Recenze