Polda 5

Polda 5

Články

Polda 3 byl odstraněn z App Store kvůli svlékací minihře

České adventury ze série Polda jsou proslulé především svým specifickým humorem a dabingem Luďka Soboty. Svérázný styl ovšem podle všeho není v souladu s předpisy Applu o aplikacích vydávaných pro iOS. V únoru měl technologický gigant problém s Hitlerem, teď mu vadí svlékací Prší kvůli gamblerství.

Historie adventur #4: česká stopa

Pokračujeme v seriálu o historii adventur, který byl původně připraven jako přednáška pro komponovaný videoherní večer Press Start v Bio Oko. První díl pojednával o vzniku adventur a textovkách společnosti Infocom, druhý díl se zabýval prvními grafickými adventurami z produkce společnosti Sierra a díl třetí zdokumentoval legendární point and click adventury od LucasArts.

Polda 5 - návod a videa z hraní

Ať už jste zakysli v Tróji, Egyptě, na vesmírné základně, v první světové válce nebo teprv na skládce, pomůže vám kompletní návod na tuto humornou adventuru, z jejíhož hraní jsme jako bonus pořídili tři videa s dabingem.

Polda 5 bude k dostání na Invexu

Radek Smíšek ze Zima Software se vrátil z dovolené a poslal nám dva exkluzivní screenshoty z Poldy 5.

Polda 5 pomalu klepe na dveře

Pětičlenný tým vývojářů (+ externisti) momentálně kompletuje, testuje a ozvučuje hru, aby mohla na konci října dorazit na pulty obchodů, ale zatím si nezasloužila ani svou sekci na webové stránce Zima Software.

Poodkrytí adventury Polda 5

O zrodu pátého dílu Poldy se všeobecně ví už dlouho, ale doposud jsme o nových dobrodružstvích policisty Pankráce v této české adventuře měli velmi mlhavé představy.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
1. listopadu 2005
Recenze