zavřít

Polda 5 bude k dostání na Invexu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Radek Smíšek ze Zima Software se vrátil z dovolené a poslal nám dva exkluzivní screenshoty z Poldy 5.

Jak uvedl, tato adventura s neobvyklou grafikou se nyní nachází ve fázi dokončování a ladění, zatímco během září by mělo proběhnout nahrávání dabingu a závěrečné testování. Vydání hry se plánuje na říjen a premiéru by si pravděpodobně měla odbýt na brněnském veletrhu Invex (Update) s doporučenou cenou 599 Kč (předobjednávka).


Jelikož této pražské firmě už delší dobu nefunguje doména Zima-Software.com, kolegové ze zahraničních herních webů vyjádřili obavu, zdali vlastně není přislíbená anglická verze Bloodline zrušena. Radek Smíšek odvětil, že nikoli a že tato hororová first-person akce se v průběhu září objeví ve Francii (distributor Micro Application), Rusku (Novy Disk) a Polsku (Techland). Na verzi Bloodline určené pro americký trh prý momentálně pracují a zároveň jednají s dalšími potenciálními vydavateli ve světě.
zdroj: vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.