Polda 4

Polda 4

Články

Láskyplný dopis starým českým adventurám

Probouzí v nás Polda 7 nostalgii?

Polda 3 byl odstraněn z App Store kvůli svlékací minihře

České adventury ze série Polda jsou proslulé především svým specifickým humorem a dabingem Luďka Soboty. Svérázný styl ovšem podle všeho není v souladu s předpisy Applu o aplikacích vydávaných pro iOS. V únoru měl technologický gigant problém s Hitlerem, teď mu vadí svlékací Prší kvůli gamblerství.

Historie adventur #4: česká stopa

Pokračujeme v seriálu o historii adventur, který byl původně připraven jako přednáška pro komponovaný videoherní večer Press Start v Bio Oko. První díl pojednával o vzniku adventur a textovkách společnosti Infocom, druhý díl se zabýval prvními grafickými adventurami z produkce společnosti Sierra a díl třetí zdokumentoval legendární point and click adventury od LucasArts.

Polda 4 - návod

Hrajete čtvrtý díl Poldy a jste někde v nesnázích? Pak jistě přivítáte kompletní návod, který popisuje cesty policisty Pankráce časem i po celém světě v této detektivní adventuře od Zima Software.

Polda 4 ode dneška v prodeji

Počínaje dneškem se na český trh začíná dostávat čtvrtý díl humorné adventury Polda od Zima Software.

Polda 4 - videoreportáž

Nedávno jsme navštívili Zima Software s kamerou a pořídili tam zajímavou videreportáž, ve které hlavní grafik Dan Falta představuje příběh, herní engine a pozadí vývoje Poldy 4 včetně řady novinek.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
26. února 2002
Recenze