Original War

Original War

Články

Redakční anketa: 15 nejlepších českých her

Máme rádi české hry. Rádi o nich informujeme, rádi je hrajeme, a tak nás napadlo, že by nebylo od věci zjistit, které z nich jsou u nás v redakci ty nejopěvovanější. Každý z nás dal dohromady vlastní žebříček deseti nejoblíbenějších her. Šest vzniklých žebříčků jsme následně porovnali, obodovali a vytvořili z nich jeden redakční výběr toho nejlepšího, co nám za svou historii dala česká scéna.

Retro GamesPlay – Original War

Tak dlouho jste v chatu během vysílání našich Retro Gamesplay videí navrhovali, abychom si zahráli parádní českou real-time strategii Original War z roku 2001, až jsme se rozhodli vás vyslyšet. Jenom v mírně netradičním složení. S Pavlem Dobrovským se totiž do napínavého boje mezi Američany, Rusy a dalšími frakcemi včetně Arabů o vzácný siberit/alaskit pustí Ondřej Šinka.

Martin Klíma: Od Dračího doupěte k Warhorse

V pátek 23. srpna se na stáncích objeví dalšího číslo magazínu LEVEL (233). Při té příležitosti vám nabízíme článek z měsíc starého Levelu 232, abyste si mohli udělat představu o stylu obsahu, který se v novém Levelu snažíme nabízet. Mimochodem, podobným způsobem jako s Martinem Klímou vyzpovídal Pavel Dobrovský v Levelu 233 šéfa vývoje Zaklínače 3 Konrada Tamaszkiewitze.

Velké přesuny na české vývojářské scéně

Česká vývojářská scéna reaguje (možná se zpožděním) na ekonomickou situaci a začíná se přeskupovat a měnit.

Original War v prodeji a novinky z JRC

Po dlouhých měsících čekání, jež bylo způsobeno nezbytným dolaďováním hry a průtahy s vydavatelem z Virginu, se poslední den měsíce lásky konečně dostává na trh real-time strategie Original War od brněnského Altaru.

Kde vězí Original War?

Dvacátý duben je za námi a přestože většina českých magazínů přinesla recenzi z poskytnutého review-kódu již v březnu, real-time strategie Original War je stále v nedohlednu.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
61/100
Datum recenze:
22. března 2001
Recenze