zavřít

Retro GamesPlay – Original War

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak dlouho jste v chatu během vysílání našich Retro Gamesplay videí navrhovali, abychom si zahráli parádní českou real-time strategii Original War z roku 2001, až jsme se rozhodli vás vyslyšet. Jenom v mírně netradičním složení. S Pavlem Dobrovským se totiž do napínavého boje mezi Američany, Rusy a dalšími frakcemi včetně Arabů o vzácný siberit/alaskit pustí Ondřej Šinka.

Original War si uznání od hráčů získala nejenom za netradiční zpracování RTS hratelnosti, ale i za její bezvadné propojení s RPG prvky, za výborný příběh, volně inspirovaný románem Poslední den stvoření od Wolfganga Jeschkeho, potažmo i za parádní hudbu z pera Michala Pavlíčka. Pojďte se na tu nádheru od studia Altar podívat s námi. Třeba vás to inspiruje k tomu si nejenom zahrát Original War znovu, ale možná dostanete chuť vyzkoušet i některou z mnoha single i multiplayerových modifikací. Komunita kolem Original War je totiž stále silná a docela plodná.

Pokládat dotazy a bavit se s námi v průběhu vysílání můžete během vysílání přes chat na Youtube

Tagy: strategie retro gamesplay realtime Čtenáři Games.cz

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.