zavřít

Retro GamesPlay – Wizards & Warriors

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jméno David W. Bradley většinou nepadne, když dojde na vyjmenovávání nejvýznamnějších nebo snad legendárních herních vývojářů a designérů. Při tom na to má nárok. Sice jako hlavní designér nestojí za desítkami titulů, ale těch několik, které má na kontě, rozhodně výraznou stopu zanechaly. Ostatně, hry jako Wizardry VI: Bane of the Cosmic Forge (1990) nebo Wizardry VII: Crusaders of the Dark Savant snad něco říkají každému, kdo se o hry zajímá. A pokud hry berete jako svou vášeň, tak budete určitě znát i další Bradleyho titul – Wizards & Warriors z roku 2000. Pokud vám ale název nic neříká, tak se dívejte, hru vám předvedeme.

Wizards & Warriors byla ve vývoji dlouhé čtyři roky a její vydání provázela celá řada problémů, zejména technického rázu. Fanouškům RPG typu Wizardry ale ani problémy nezabránily, aby si tento titul oblíbili. V dnešním retru vám předvedeme, proč jde o zajímavou hru i v dnešní době.

Tagy: fantasy RPG gamesplay

Zdroje: vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.