Okhlos: Omega

Okhlos: Omega

Články

Velký update pro Okhlos přidává nové hrdiny, nepřátelské bohy a rozzuřené občany

Nejlepší simulátor běsnícího davu, který čelí antickým bohům, který kdy vznikl. A také jediný. Pokud jste, stejně jako Ondra Švára ve své recenzi, zjistili, že vést své rozlícené Řeky proti bohům v Okhlos je sice zábava, ale časem jí dojde dech, vývojáři ze studia Coffee Powered Machine nabízí řešení. Nový, velký update přejmenovává hru na Okhlos: Omega, což znamená, že přináší řadu změn a nového obsahu. Víc hrdinů, víc bohů, víc destrukce.

Naverbujte rozlícený dav a zničte řecké bohy v anarchistické strategii Okhlos

„Tyranie bohů skončila! Arogantní páprdové z Olympu nám už nebudou přikazovat, co a jak! Lide, povstaň! Revoluceeeee!“ burácí zarudlý Sokrates a lidé šílí. Slavný filozof následně sebere obří dav sedláků, otroků i tažných mul a jde ukázat Diovi a spol., zač je toho na Agoře loket. Co na tom, že proti jeho stěží ozbrojeným civilistům budou stát všechny mytické nestvůry i jejich posvátní pánové! Tahle Rudá armáda v tógách a sandálech na ztráty nehledí a zpátky nedělá ni krok. Zapomeňte na Vojtěcha Zamarovského. Tohle. Je. Okhlos!!!

V srpnu vyjde Okhlos, starověká strategie s rozlíceným davem

O starověké a roztomilé strategii Okhlos jste měli možnost slyšet poprvé na začátku roku 2014 a více než dva roky poté se autoři opět připomínají, tentokrát trailerem a srpnovým datem vydání. V Okhlos se ujímáte role vůdce davu rozlícených Řeků (a nejenom těch), které již dávno přestalo bavit žít v područí namyšlených a národ utlačujících bohů. Je tedy načase převzít otěže lidu, posbírat všechny známé osobnosti a hrdiny, mezi něž patří například Hérakles, Noe, Leonidas, Spartakus či Hippokratés a vyjít do ulic ničit minotaury, chrámy i celé panteony.

Už v březnu se v Okhlos vydáte s naštvaným davem proti zlým řeckým bohům

Argentinští vývojáři Coffee Powered Machine chystají vydání Okhlos už na březen toho roku na Windows, Mac a Linux. V portfoliu vydavatele Devolver Digital půjde o další neotřelou hru, protože vás tvůrci postaví do dole rozzuřeného davu v dobách antického Řecka. Vaším cílem je jednoduše nabrat do davu dostatek lidí a klidně i zvířat a s jejich pomocí svrhnout tyranii jednoho zlého boha.

Okhlos je šílená strategie s davem naštvaných řeckých hrdinů a filosofů

Některé nápady jsou praštěné a tedy i originální. Mezi takové, které určitě v rámci podivností stojí za pozornost, patří Okhlos od argentinských Coffee Powered Machine. Ve hře ovládáte, tedy alespoň částečně, rozzuřený, násilnický a zcela zamilováníhodný dav občanů antického Řecka.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
3. září 2016
Recenze