Velký update pro Okhlos přidává nové hrdiny, nepřátelské bohy a rozzuřené občany
zdroj: Vlastní foto autora

Velký update pro Okhlos přidává nové hrdiny, nepřátelské bohy a rozzuřené občany

6. 2. 2017 17:05 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Nejlepší simulátor běsnícího davu, který čelí antickým bohům, který kdy vznikl. A také jediný. Pokud jste, stejně jako Ondra Švára ve své recenzi, zjistili, že vést své rozlícené Řeky proti bohům v Okhlos je sice zábava, ale časem jí dojde dech, vývojáři ze studia Coffee Powered Machine nabízí řešení. Nový, velký update přejmenovává hru na Okhlos: Omega, což znamená, že přináší řadu změn a nového obsahu. Víc hrdinů, víc bohů, víc destrukce.

Okhlos: Omega dostanou samozřejmě všichni jeho majitelé zdarma. V jeho rámci najdete víc možností, jak upravit svůj dav, především získat nové rozzuřené Řeky. Celkem přibude třicítka nových hrdinů (trailer tedy tvrdí, že „jen“ 25), přičemž každý má své unikátní schopnosti. Kupříkladu taková Agamede umí vyvolat golema, který bojuje po boku vašeho davu nebo slavný lučištník Filoktétes, který se schoval v Trojském koni a zde exceluje především ve střelbě lukem.

Ostatně, i na toho Trojského koně dojde, je jedním z šampionů, kteří se mohou kdykoliv objevit a bojovat proti vašemu davu. A když zemře, vyskáče z něj další hrst nepřátel. Vzhledem k tomu, že na vás čeká nová dávka nepřátelských bohů, o nepřátele zjevně nouze nebude. Trochu byly zkráceny i jednotlivé světy, které se nyní skládají ze tří a ne pěti úrovní. Pokud jste tedy hledali důvod, proč se k Okhlos vrátit, Omega update je vaší odpovědí.

zdroj: Archiv

Nejnovější články