Už v březnu se v Okhlos vydáte s naštvaným davem proti zlým řeckým bohům
zdroj: tisková zpráva

Už v březnu se v Okhlos vydáte s naštvaným davem proti zlým řeckým bohům

25. 1. 2016 18:35 | Preview | autor: Adam Homola |

Argentinští vývojáři Coffee Powered Machine chystají vydání Okhlos už na březen toho roku na Windows, Mac a Linux. V portfoliu vydavatele Devolver Digital půjde o další neotřelou hru, protože vás tvůrci postaví do dole rozzuřeného davu v dobách antického Řecka. Vaším cílem je jednoduše nabrat do davu dostatek lidí a klidně i zvířat a s jejich pomocí svrhnout tyranii jednoho zlého boha.

Dav přitom není složen jen z prostých sedláků, ale vedle nich tam najdete také vojáky, otroky, filozofy a dokonce i zvířata, jak ukazuje aktuální trailer. V roli davu likvidujete v podstatě všechno, co vám přijde pod ruce včetně minotaurů, posvátných chrámů a nakonec i bohů Olympu.

zdroj: Archiv

"Okhlos je v podstatě taková moderní Homérova Odyssea. Jen to není tradiční hrdina vydávající se za velkým dobrodružstvím, jako spíše banda naštvaných Řeků, kteří ničí všechno co jim přijde do cesty. No, když nad tím tak přemýšlím, tak Okhlos jako Odyssea vlastně vůbec není. Ale co, prostě si to kupte," napsal hezky upřímně šéf Devolver Digitalu Fork Parker.

Nejnovější články