Moonlighter

Moonlighter

Články

Na Epic Games Store dorazilo ukládání do cloudu, ulovil si Mechwarrior 5: Mercenaries

Jeden z nejnovějších herních klientů sice láká na hry zdarma, slevy i na vyšší podíly z prodejů pro vývojáře, z hlediska funkcí je ale oproti zbytku party a především pak Steamu pozadu. Řeč je o Epic Games Store, kde stále ještě nemůžete sbírat achievementy, snadno si do her přidat mody nebo si je třeba jen dát do nákupního košíku. Od včerejška si můžete zapnout ukládání na server do cloudu – ale zatím jen u dvou titulů.

To nejlepší z Games.cz - zase začínáme hrát

Po minulé náloži z E3 se tentokrát můžeme vrátit k normálu. Hromada novinek z dodatečných oznámení z E3 už tak nějak utichla, Patrik se nám z Los Angeles v pořádku vrátil a v redakci tak fungujeme zase normálně. A hrajeme spoustu her – Unravel Two, Wreckfest, Mario Tennis Aces, Onrush, Stellaris, Warhammer 40000: Inquisitor a další aktuální i méně aktuální kousky. A na další se těšíme, takže zůstaňte naladěni a těšte se na nadcházející články a videa!

Přes den prodavačem, v noci démonobijcem - vítejte v realitě akčního RPG Moonlighter

Ve dne prodavačem v obchodě, v noci hrdinou, který seká hlavy nepřátel v dungeonu za městem. Tento koncept předložili vývojáři ze studia Digital Sun Games na platformě Square Enix Collective. Zde hra s názvem Moonlighter dokonce získala 95% „schválení“ hráčů, což je nejvíc v historii Collective. Další kroky tvůrců zatím neznáme, ale je velmi pravděpodobné, že se Moonlighter brzy objeví na Kickstarteru, či jiné crowdfundingové platformě.

Bleskovky

  • 8. 7. 2020 - Tvůrci Frostpunku vyčlenili půl miliardy korun na vývoj sedmi her

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
19. června 2018
Recenze