Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons

Články

Xbox Cloud Gaming je konečně k dispozii i na iOSu

Předplatitelé Game Pass Ultimate mohou začít hrát

Jaké hry vyjdou v květnu? Těšte se na moravský horor i nový Minecraft

S pandemií koronaviru zůstala většina z nás uvězněná ve svých domovech, kde jsme měli čas dohnat to, co jsme v hráčských životech zameškali. Ani s rozvolňováním opatření a příchodem jara ale nepřijdete o porci svěžích novinek. Na květen se z dubna posunulo vydání jedné sympatické české hry, kromě toho se dočkáme také zajímavých remasterů nebo simulátoru žraloka. A nebude chybět ani příliv starších titulů na Switch.

Odklady letošních her neberou konce. Novými oběťmi jsou Wasteland 3 a Minecraft Dungeons

Letos herní průmysl postihlo už tolik odkladů. Watch Dogs Legion, The Last of Us: Part II, Dying Light 2, Marvel’s Avengers, Outriders a spousta dalších. To bylo ještě před pandemií, která si ale také začíná vybírat svou daň: studia jsou nucená k práci z domova a koordinovat tímto způsobem velké projekty nejde tak hladce jako v jedné kanceláři. Nově se to dotklo diablovky Minecraft Dungeons a izometrického RPG Wasteland 3.

Jaké hry vyjdou v dubnu? Očekávané remaky, zajímavé odbočky, simulace i česká tvorba

Většina z nás je teď doma a dohání resty, využívá nejrůznějších slev a nabídek her zdarma na počítačích, konzolích i mobilech, nebo se věnuje čerstvým novinkám, jakými jsou například Doom Eternal, Animal Crossing nebo Mount & Blade. Ale co až nám březnové tituly dojdou? Pojďme si společně připomenout, na jaké nové hry se můžete těšit v měsíci dubnu.

Bleskovky

  • 30. 7. 2021 - Nové DLC pro Minecraft Dungeons uzavírá příběh

  • 2. 7. 2020 - V Minecraft Dungeons se teď můžete vydat do džungle

  • 1. 6. 2020 - Minecraft Dungeons se během července dočká prvního DLC

  • 21. 5. 2020 - Do Xbox Game Passu dnes přibyl Alan Wake a Cities: Skylines, při vydání příští týden se do něj dostanou také Minecraft Dungeons.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
29. května 2020
Recenze