Middle-earth: Shadow of Mordor

Middle-earth: Shadow of Mordor

Články

Hry podle filmů: Dlouhá cesta ke kvalitě

Laciné pokusy vydojit ještě pár dolarů z populárního hitu kin, ale i pecky, o kterých se mluví se stejným obdivem jako o jejich filmových předobrazech. Hry podle filmů si prošly dost dlouhou a dost bolestivou cestu. Teď to ale vypadá, že se dostaly do cíle a nikdy nebyly v lepší formě. Možná i proto, že už vlastně podle filmů moc nejsou...

Seriál Pán prstenů od Amazonu se bude odehrávat ve Druhém věku

Po mnohém kličkování a ukazování poloprázdných map se společnost Amazon konečně odhodlala vypustit mezi fanoušky ochlupených nohou první skutečně konkrétní oznámení: chystaný seriál se bude odehrávat ve Druhém věku Středozemě. To znamená žádný mladý Aragorn. Místo něj se těšte jeho dávné předky – mocné Númenorejce.

Hrdinou seriálu Pán prstenů od Amazonu by místo Aragorna mohl být Celebrimbor

Vážení čtenáři, předem vás upozorňuji, že následující článek bude plný bohapustých spekulací. Vychází totiž z jediného zdroje, schválně tajemné mapy vydané Amazonem, která má přesně takové spekulace podnítit. Přesto se v ní dají najít některé poměrně jasné indicie, z nichž vyplývá například skutečnost, že hlavním hrdinou chystaného středozemského seriálu nebude Aragorn, jak se původně předpokládalo. Dokonce by to mohl být všemi oblíbený elfský přízrak Celebrimbor ze hry Shadow of Mordor.

Bleskovky

  • 10. 8. 2022 - Vyzkoušejte mod, který do Skyrimu zakomponuje systém Nemesis z Shadow of Mordor

  • 2. 11. 2020 - Middle-earth: Shadow of Mordor přichází o některé funkce

  • 16. 10. 2017 - Video: Grafické porovnání modelu hlavního hrdiny v Shadow of Mordor vs Shadow of War.

  • 25. 9. 2017 - Nvidia rozdává členům zapojeným do GeForce Experience komunity celkem 50000 kopií plné verze hry Middle Earth: Shadow of Mordor.

  • 21. 6. 2017 - Spekulace: Právě vydaný patch pro hru Middle-Earth: Shadow of Mordor umožní přenést uložené pozice do Middle Earth: Shadow of War.

  • 27. 2. 2017 - Obchodní řetězec Target zařadil do nabídky doposud neoznámený Middle Earth: Shadow of War (pokračování Middle Earth: Shadow of Mordor). Hra by měla vyjít již 22. srpna.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení čtenářů:
50/100
Datum recenze:
5. října 2014
Recenze