Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator

Články

Microsoft Flight Simulator byste si podle uniklých materiálů snadno spletli s leteckou realitou

Z vlastní zkušenosti nemusíte být kdovíjací fanoušci létání ani simulátorů, a stejně se při pohledu na záběry z chystaného Microsoft Flight Simulatoru po chvíli přistihnete u googlování luxusních joysticků. Velmi slibný letecký simulátor má vyjít v letošním roce, momentálně ale probíhá jeho uzavřené testování. Jeden z testerů se neudržel, zveřejnil sérii obrázků a videí a vlastně se není čemu divit – vypadají totiž nádherně.

Pro ideální zážitek z Microsoft Flight Simulatoru budete potřebovat počítač asi za 40 000 Kč

Microsoft zveřejnil hardwarové požadavky svého dalšího Flight Simulatoru. Vzhledem k tomu, že prodejním artiklem hry je realistická grafika a simulace vzdušného prostoru, málokdo čekal, že systémové nároky budou nízké. Ale Microsoft překvapil: zatímco na „ideální“ stupeň budete stále potřebovat nabušené herní PC, minimální požadavky jsou příznivé i pro hráče se staršími stroji.

V multiplayeru Microsoft Flight Simulator potkáte stovky tisíc hráčů i skutečných pilotů

Ne, ani tentokrát nepřestává chystaný Microsoft Flight Simulator udivovat. Ponechme ale pro dnešek stranou přenádhernou fotorealistickou grafiku a fakt, že jsou ve hře obsažena úplně všechna světová letiště, kterých je na 37 tisíc. Tentokrát se tvůrci rozpovídali o multiplayeru, který je stejně megalomanský jako zbytek hry.

V Microsoft Flight Simulatoru navštívíte všechna letiště světa. Je jich přes 37 tisíc

Kdo by to byl řekl, že studio, které má v portfoliu čistě arkádové závody The Crew 2 a přímočarou příběhovou adventuru A Plague Tale: Innocence, dokáže vytvořit něco tak překrásného a komplexního jako Microsoft Flight Simulator. Ačkoli nevíme, do jakých hlubin se ponoří procedury spojené s řízením letadla, minimálně s tvorbou letišť si v Asobo Studio dávají opravdu záležet.

I zimní krajina Microsoft Flight Simulatoru je nerozeznatelná od té skutečné

Když nepřijde sníh k nám, musíme my za ním. Ale pokud se vám nechce opustit teplo domova, někdy letos by se měla naskytnout příležitost zaletět si za sněhovou pokrývkou v Microsoft Flight Simulatoru. Nové, opět nádherné video ukazuje, jak překrásná dokáže být promrzlá krajina. Obzvlášť z nebeských výšin.

Bleskovky

  • 10. 7. 16:02 - Microsoft Flight Simulator vás zve do uzavřené bety