Metroid Prime 4

Metroid Prime 4

Články

Switch se letos dočká metalistů a koz

Netradičně tradiční představení novinek pro Switch od Nintenda je opět tady. Nejde tedy o takzvaný Direct (kterých loni bylo opravdu hodně). Nejnovější shrnující video se totiž zaměřuje pouze na malé indie tituly, které v průběhu letošního roka obohatí katalog her na Switchi.

E3 2018: redakční predikce

Než se naplno strhne celá ta zámořská mela, sedli jsme si ke svým křišťálovým koulím, abychom zavěštili, co že to na E3 2018 vlastně uvidíme. Následující odstavce jsou plné dohadů, zbožných přání a občas nějaké té jedovaté poznámky na adresu společností, od nichž toho zas tak moc neočekáváme. Už zítra večer společně začneme odhalovat, nakolik byly naše předpovědi přesné.

Nintendo oznámilo vývoj Metroid Prime 4 exkluzivně pro Switch

S příchodem nové konzole Switch se dá očekávat postupné oživování různých klasických značek z dílny Nintenda. Jednou takovou je akční série Metroid, která se vrací po dlouhých sedmi letech. Zatím sice jen pod pracovním názvem Metroid Prime 4, ale víme alespoň to, že se vrátí k pohledu z vlastních očí.

Bleskovky

  • 8. 2. 2018 - Neoficiálně: Objevily se nové informace o vývoji exkluzivního Switch titulu Ridge Racer 8, a že Metroid Prime 4 má pod palcem Bandai Namco.