Metal Gear Solid 3: Snake Eater
Věková dostupnost

Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Články

Konami zastavila produkci druhé části fanouškovského filmu Metal Gear Solid Philantrophy

Možná už jste slyšeli o nezávislém produkčním studiu Hive Division, které tvoří zajímavá sci-fi a akční videa na dobrovolnické bázi či s velmi nízkým rozpočtem, avšak s velmi působivými výsledky. Občas se věnuje i hrám. Studio Hive Division v roce 2009 natočilo první díl fanouškovského filmu Metal Gear Solid Philantrophy, který se dočkal celosvětově velmi kladnému přijetí. Plánovaného pokračování se však podle všeho nedočkáme.

Američané se dočkají Metal Gear Solid: The Legacy Collection

Pokud jste fandy Metal Gear Solid a chtěli byste jej mít k jeho pětadvacátým narozeninám v nějakém uceleném balení, začněte buď závidět hráčům v Severní a Jižní Americe, nebo se raději podívejte po nějakých prodejcích v těchto končinách. Pro tyto regiony a žádné jiné (alespoň zatím) byla ohlášena mohutná kolekce her z universa Metal Gear, která nese název Metal Gear Solid: The Legacy Collection.

Vrací se ve Phantom Pain Naked Snake?

Asi se shodneme na tom, že trailer z Phantom Pain byl působivý a pěkný. Nicméně, otázkou nyní je, jak moc je propojen s Kojimou a Metal Gear Solidem. Celá série Metal Gear už má kánon, který by vydal na několik románů, a tak je na jednu stranu s čím pracovat a na druhou člověk stráví studováním všech těch Snakeů a Bossů doslova hodiny.

Metal Gear Solid HD Collection se neptá a přichází

Metal Gear Solid 2 a Metal Gear Solid 3 představují hlavně, pro majitele PS2 (ale nejenom pro ně), vzpomínku na hodiny velmi specifické, hodně filmové, technicky vymakané a nesmírně napínavé zábavy, kterou jinde jen tak nenajdou. Připomínáním jasného se teď ale nesnažím dopředu ospravedlňovat existenci Metal Gear Solid HD Collection, která se 3. února konečně dovalí i do Evropy (pro ČR bohužel žádný oficiální distributor není). HD remaky jsou už dnes běžné, některé jsou udělané lépe, jiné jsou na tom hůř.

Bleskovky

  • 14. 5. 2014 - Spekulace: Na Metal Gear Solid V: Phantom Pain spolupracuje i dabérka Lori Alan, která namluvila The Boss v Metal Gear Solid 3.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
91/100
Datum recenze:
1. března 2005
Recenze