Metal Gear Solid 3: Subsistence
Věková dostupnost

Metal Gear Solid 3: Subsistence

Články

Metal Gear Online díky fanouškům vstává z popela

Určitě víte a někteří pamatujete, že s Metal Gear Solid 3: Subsistence bylo k už tak vynikajícímu Metal Gear Solid 3: Snake Eater (vážně je vynikající, můžete se o tom v HD edicích přesvědčit i dnes) přidáno i multiplayerové zápolení v podobě Metal Gear Online. To nás následně s neodvratností většiny online platforem opustilo...

Metal Gear Solid HD Collection se neptá a přichází

Metal Gear Solid 2 a Metal Gear Solid 3 představují hlavně, pro majitele PS2 (ale nejenom pro ně), vzpomínku na hodiny velmi specifické, hodně filmové, technicky vymakané a nesmírně napínavé zábavy, kterou jinde jen tak nenajdou. Připomínáním jasného se teď ale nesnažím dopředu ospravedlňovat existenci Metal Gear Solid HD Collection, která se 3. února konečně dovalí i do Evropy (pro ČR bohužel žádný oficiální distributor není). HD remaky jsou už dnes běžné, některé jsou udělané lépe, jiné jsou na tom hůř.

PS Vita startuje v prosinci, chystá se na vlnu HD remaků

Na právě probíhajícím herním veletrhu v Tokiu se zatím všechno točí okolo PlayStation Vita. Ačkoliv ohledně vydání konzole v EU či USA nejsme o nic moudřejší, Japonci už ví, že Vita tam půjde do prodeje 17. prosince a že 3G (mobilní internet) pro ni bude poskytovat NTT Docomo.

Střípky z Metal Gear Solid 3: Subsistence

O vylepšeném třetím dílu Metal Gear Solid pro PS2 už šla kdysi řeč.

Bleskovky

  • 14. 5. 2014 - Spekulace: Na Metal Gear Solid V: Phantom Pain spolupracuje i dabérka Lori Alan, která namluvila The Boss v Metal Gear Solid 3.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
94/100
Datum recenze:
9. června 2006
Recenze