Mercenaries 2: World in Flames
Věková dostupnost

Mercenaries 2: World in Flames

Články

Pilotním dílem o otevřených světech se vrací herní pořad Games TV

Bezmála před rokem doběhla "první řada" našeho pořadu, který jsme dva roky připravovali ve spolupráci s internetovou televizí Stream. Obnovenou Games TV teď rozjíždíme čistě v naší režii, což mimo jiné znamená i rozšíření její stopáže, o které jste si dlouhodobě psali.

John Riccitiello: odkaz velkého solitéra

Šéfové velkých herních firem nemají snadný život. Na rozdíl od svých kolegů ve většině jiných oblastí (nebo vy snad znáte jména šéfů Warner Bros., Universalu nebo Coca-Coly?) jsou poměrně dost vidět a herní komunita jim dává neustále jasně najevo, o jak neschopné lemply jde. V situaci, kdy vás řada vašich informovaných zákazníků osobně nenávidí, a která samozřejmě není záviděníhodná, pak musíte denně rozhodovat o tom, za co vás budou akcionáři, novináři a hráči plísnit příště. Odcházející CEO Electronic Arts John Riccitiello byl v tomto směru, společně s Bobem Kotickem z Activision-Blizzard a Yvesem Guillemotem z Ubisoftu, doslova v první linii. A šest let trvající boj nakonec včera vzdal.

Mercenaries 2 - průvodce 2.část

O důležitosti paliva, peněz, zbraní, vozidel a maskování, dále tipy pro boj, jak se od sebe liší letecké útoky či co jsou to Fiona challenges a Spare parts.

Mercenaries 2 - průvodce 1.část

Přehlížená, nyní zlevněná akce v otevřeném světě je obtížná a vyžaduje od hráče volit vhodný způsob útoku. Úvodem seznamka se schopnostmi postav a frakcemi.

Mercenaries 2: World in Flames venku

Jak to je s internetovou aktivací, HW nároky a rozdílnými hodnoceními ve světě? + PC OBRÁZKY & TŔI TRAILERY
Hodnocení
GAMES.cz
?/10
Hodnocení Metacritic:
70/100
Datum recenze:
9. září 2008
Recenze