zavřít

Pilotním dílem o otevřených světech se vrací herní pořad Games TV

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 PlayStation 2 Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bezmála před rokem doběhla "první řada" našeho pořadu, který jsme dva roky připravovali ve spolupráci s internetovou televizí Stream. Obnovenou Games TV teď rozjíždíme čistě v naší režii, což mimo jiné znamená i rozšíření její stopáže, o které jste si dlouhodobě psali.

Pevné základy ale zůstávají: moderátorem je Lukáš Grygar a každý týden si pro vás spolu s lidmi z redakce i jejího okolí připraví několik her, které nově rozebere na ploše 10-15 minut. Prostor přitom tradičně dostanou tituly všech podob, rozpočtů a žánrů, a můžete se těšit na řadu zajímavých tipů.

Vykopáváme dílem, věnovaným dvojici aktuálních her z otevřených světů, a dostane se i na jednu opomenutou, ale šťavnatou záležitost z minulosti.

Games TV bude vycházet pravidelně každý čtvrtek a sledovat ji můžete jak přímo na Games, tak na našem youtubovém kanálu.

Tagy: akční sci-fi fantasy third person herní pořad Games TV otevřený svět e3 2015

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.